Κιργιστάν ΚΙΡΓΙΣΤΑΝ 2019-Αλογα,στεπες κ γιουρτες!

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Μοναδικό ταξίδι που λίγοι μπορούν να κάνουν!!!
Εδώ στο φόρουμ συνήθως βλέπουμε πολύ τουριστικά μέρη και αναμενόμενες εικόνες. Εσείς κάνατε αυτό που πολλοί ονειρευόμαστε, αλλά δεν το κάνουμε γιατί τρέχουμε να δούμε όσο γίνεται πιο πολλά «αξιοθέατα».
Μπράβο!!!
Έτσι θα πάει και η Ιαπωνία; Περπάτημα, ιππασία και υπαίθριες διανυκτερεύσεις; Καλό ταξίδι. Χειμωνιάτικα θα πάτε;
σε ευχαριστουμε πολυ! προσπαθουμε πλεον να επικεντρωνομαστε σε ομορφες εικονες,φυση κ ανθρωπους.Τωρα θα αρχισουμε να φτιαχνουμε το πλανο μας για Ιαπωνια κ ευελπιστουμε να σας εκπληξουμε κ παλι.Ηδη καποια πραγματα που εχουμε κατα νου ειναι εξαιρετικα.Ναι, θα παμε χειμωνιατικα μεσα ιανουαριου!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μοναδικό ταξίδι που λίγοι μπορούν να κάνουν!!!
Εδώ στο φόρουμ συνήθως βλέπουμε πολύ τουριστικά μέρη και αναμενόμενες εικόνες. Εσείς κάνατε αυτό που πολλοί ονειρευόμαστε, αλλά δεν το κάνουμε γιατί τρέχουμε να δούμε όσο γίνεται πιο πολλά «αξιοθέατα».
Μπράβο!!!
Έτσι θα πάει και η Ιαπωνία; Περπάτημα, ιππασία και υπαίθριες διανυκτερεύσεις; Καλό ταξίδι. Χειμωνιάτικα θα πάτε;
Με συγχωρείτε που θα παρέμβω αλλά στο Κιργιστάν αυτά που επισκέφθηκαν είναι τα τουριστικά μέρη της χώρας και αυτές οι δραστηριότητες είναι οι τουριστικές δραστηριότητες που λίγο πολύ κάνουν όλοι οι τουρίστες που την επισκέπτονται. Δεν θέλω να "μειώσω" το ταξίδι τους βέβαια, αλλά δεν καταλαβαίνω που έγκειται η "μοναδικότητα".
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.728
Likes
14.325
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Με συγχωρείτε που θα παρέμβω αλλά στο Κιργιστάν αυτά που επισκέφθηκαν είναι τα τουριστικά μέρη της χώρας και αυτές οι δραστηριότητες είναι οι τουριστικές δραστηριότητες που λίγο πολύ κάνουν όλοι οι τουρίστες που την επισκέπτονται. Δεν θέλω να "μειώσω" το ταξίδι τους βέβαια, αλλά δεν καταλαβαίνω που έγκειται η "μοναδικότητα".
Είναι αλήθεια ότι δεν ξέρω πολλά από Κιργιστάν. Όμως 15 χλμ περπάτημα και τρεις μέρες ιππασία στις ερημιές δε μου φαίνεται και τόσο τουριστικό. Εγώ φυσικά έχω και άλλα κριτήρια, λόγω του παρελθόντος μου με ταξιδιωτικά γραφεία. Και σίγουρα όταν, με το καλό, θα πάω, και ελπίζω να είναι σύντομα, δε θα κάνω ούτε το ένα ούτε το άλλο. Ας τα κάνουν οι νέοι.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Πόσο ωραίες φωτογραφίες. Αλλά γιατί τόσο λίγες selfie, ρε παιδιά;
η αληθεια ειναι οτι το παρακαναμε :haha: παλι με τα μουτρα μας! ελπιζω να μην εχετε βαρεθει να μας βλεπετε!!!;)
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Είναι αλήθεια ότι δεν ξέρω πολλά από Κιργιστάν. Όμως 15 χλμ περπάτημα και τρεις μέρες ιππασία στις ερημιές δε μου φαίνεται και τόσο τουριστικό. Εγώ φυσικά έχω και άλλα κριτήρια, λόγω του παρελθόντος μου με ταξιδιωτικά γραφεία. Και σίγουρα όταν, με το καλό, θα πάω, και ελπίζω να είναι σύντομα, δε θα κάνω ούτε το ένα ούτε το άλλο. Ας τα κάνουν οι νέοι.
σου ευχομαι να πραγματοποιησεις συντομα ενα τετοιο ταξιδι κ μην διστασεις να κανεις καποια πεζοπορια ή ιππασια,αυτο ειναι που αξιζει !!!
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
ok, στην επομενη ιστορια μου για τον επομενο προορισμο θα περιοριστω να τοποθετησω μονο εικονες του τοπου κ οχι την αφεντομουτσουναρα μου! o_O
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.561
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
Πολύ ωραίο το ταξίδι σου. Ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας.
Εκτός από την βίζα της Ρωσίας βγάλατε άλλη?
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Πολύ ωραίο το ταξίδι σου. Ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας.
Εκτός από την βίζα της Ρωσίας βγάλατε άλλη?
σε ευχαριστω πολυ.οχι δεν χρειαζεται βιζα ουτε για Καζακσταν ουτε για Κιργισταν. Κ στη Μοσχα που ειχαμε transit πτηση δεν χρειαστηκε βιζα καθως δεν φυγαμε απο το αεροδρομιο.Παντως η βιζα για Ρωσια κοστιζει ακριβα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.569
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom