ΚΤΕΛ Λάρισας

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Έπεσα πάνω του τυχαία,αλλά η εν λόγω εταιρία πρωτοπορεί.Κάρτα τακτικού επιβάτη(στα 5 εισιτήρια το ένα δωρεάν),λεωφορειοσυνοδοί,γεύματα on board κ.α.Καλή προσπάθεια,αλλά ακόμα πάαααααααααρα πολύ μακριά από τις αντίστοιχες εκπληκτικές τουρκικές...

http://www.ktellarisas.gr/index.php
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Εσύ και τυχαία δεν γίνεται....;)
Πές τα ΟΛΑ.

Παρεμπιπτόντως το ΚΤΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ έχει ένα (!!!!) λεωφορείο που διαθέτει wi-fi καθ΄όλη τη διάρκεια της διαδρομής από/προς Αθήνα....
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Όχι επειδή είμαι Λαρισαία αλλά το κτελ Λάρισας είναι μακράν το καλύτερο από όσα έχω δοκιμάσει στην Ελλάδα!Για Τουρκία δεν ξέρω ελπίζω να μάθω το καλοκαίρι αλλά δώσε μου μια ιδέα αν θές!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αντε σιγα σιγα να παιρνουν σειρα και τα λοιπα ελληνικα ΚΤΕΛ.
Εχουμε περασει απιστευτες εφιαλτικες ωρες βαρεμαρας μεσα σε αυτα.
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Όχι επειδή είμαι Λαρισαία αλλά το κτελ Λάρισας είναι μακράν το καλύτερο από όσα έχω δοκιμάσει στην Ελλάδα!Για Τουρκία δεν ξέρω ελπίζω να μάθω το καλοκαίρι αλλά δώσε μου μια ιδέα αν θές!
Πάμφθηνα(αν θυμάμαι καλά,Edirne-Istanbul δλδ 250χλμ στα 5?)ανετότατα,λεωφορειοσυνοδοί,νερά,αναψυκτικά,σνακ,tv...ακόμα και χειριστήριο playstation on board....θέλεις περισσότερα για να καταλάβεις πόσο μπροστά είναι οι γείτονες;
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
οκ κατάλαβα!!!Σε όλα τους είναι μπροστά γι'αυτό μας ''παίρνουν'' τον τουρισμό!
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Εσύ και τυχαία δεν γίνεται....;)
Πές τα ΟΛΑ.

Παρεμπιπτόντως το ΚΤΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ έχει ένα (!!!!) λεωφορείο που διαθέτει wi-fi καθ΄όλη τη διάρκεια της διαδρομής από/προς Αθήνα....

Πρόσφατα ταξίδεψα από Αθήνα για Λάρισα με το δρομολόγιο express ( διορωφο λεωφορείο ) και είχε wi-fi.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
αντί για Wi-Fi δε βάζουν καμιά μπρίζα για να έχουμε λαπτοπ ντούρο για όλο το ταξίδι? :Ρ
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
τι λέτε ρε παιδιά , συμβαίνουν τέτοια καλά στην Ελλάδα ??? ααα θα με κάνετε να δοκιμάσω το κτελ Λάρισας μόνο και μόνο για την εμπειρία εντος χώρας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.420
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom