Κάπου για χαλάρωση

Janean

Member
Μηνύματα
22
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Καλησπέρα στην παρεα. Ονειρεύομαι ενα πέτρινο σπιτάκι με ξύλινα παράθυρα και ζεστά ξύλινα έπιπλα , με σοφίτα και με τζάκι για ενα διήμερο αλλα Οχι πάνω απο 2-3 ωρες απο Αθήνα, σε μερος όμορφο και ήσυχο για χαλάρωση και ξεκούραση. Καμια πρόταση;
 

Janean

Member
Μηνύματα
22
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Έχετε κατι πιο συγκεκριμένο ; κάπου που να έχετε πάει και να ήταν ακριβώς ετσι; Εγω ας πούμε εχω στο μυαλό μου κατι ακριβώς ετσι κάπου στη λίμνη Πλαστηρα. Αλλα θέλω εναν διαφορετικό προορισμό. Επίσης επειδη ειμαι καινούργια εδω δεν ξέρω καν αν επιτρέπεται να αναφέρονται ξενοδοχεία ξενώνες κλπ..
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Καλησπερα,

Ελατη, Περτουλι σαν πιο γραφικα

και Αραχωβα η οποια θα ειναι λογικα αρκετα πιο ακριβη
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ακριβως ετσι, με τζακι και σοφιτα εχει στα τρικαλα κορινθιας. Ειχα παει πριν χρονια ομως και δε θυμαμαι ονομα.
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Μονεμβασιά!Δες τα ξενοδοχεία Byzantino boutique hotel και Malvasia traditional hotel.Επίσης τον ξενώνα λιθόκτιστο.Πέτρινα ολα με ξύλινα παράθυρα,θεα θάλασσα και τζάκι,πάνω στον βράχο!
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ακριβώς όσα ζητάς υπάρχουν στα Καλάβρυτα, στο σαλέ Αζανίας. Έκανα το ίδιο πριν από ένα χρόνο. Τρομερός χώρος τύπου μεζονέτα, τρομερή θέα, τζάκι, γιγαντιαία στρώματα, και πέτρινο όπως το ζητάς.
Φυσικά η περιοχή είναι εξίσου τρομερή.
Δεν καθόμαστε τώρα, κλείνουμε!!!

Υ.Γ. Καλά σοφίτα δεν έχει.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.662
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχετε κατι πιο συγκεκριμένο ; κάπου που να έχετε πάει και να ήταν ακριβώς ετσι; Εγω ας πούμε εχω στο μυαλό μου κατι ακριβώς ετσι κάπου στη λίμνη Πλαστηρα. Αλλα θέλω εναν διαφορετικό προορισμό. Επίσης επειδη ειμαι καινούργια εδω δεν ξέρω καν αν επιτρέπεται να αναφέρονται ξενοδοχεία ξενώνες κλπ..
Βαλτεσινίκο
 

Janean

Member
Μηνύματα
22
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ακριβώς όσα ζητάς υπάρχουν στα Καλάβρυτα, στο σαλέ Αζανίας. Έκανα το ίδιο πριν από ένα χρόνο. Τρομερός χώρος τύπου μεζονέτα, τρομερή θέα, τζάκι, γιγαντιαία στρώματα, και πέτρινο όπως το ζητάς.
Φυσικά η περιοχή είναι εξίσου τρομερή.
Δεν καθόμαστε τώρα, κλείνουμε!!!

Υ.Γ. Καλά σοφίτα δεν έχει.
Στο booking υπαρχει;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom