Κέρκυρα , Κέρκυρα!!

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Το παιδί που κρύβω μέσα μου ...φώναζει...aqualand....!!!
Νομίζω πως θα βάλουν φωτογραφία μου που να απαγορεύει την είσοδο....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.341
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Δε θα πάω το καλοκαίρι στο νησί :( Πάλι καλά που πήγα το Πάσχα και πήρα τη δόση μου.
Όσοι πάτε, καλά να περάσετε και να ευχαριστηθείτε τις υπέροχες παραλίες της!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.341
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Θα πάει κανένας άλλος για Πάσχα ή μόνο εγώ?
Ελπίζω να μας κάνει καλό καιρό όπως το περσινό απίθανο Πάσχα!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.341
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Δε μας έκανε πολύ καλό καιρό, αλλά ακόμα και έτσι το νησί ήταν όνειρο! Φέτος δεν έγινε η περιφορά του επιταφίου της Μητρόπολης λόγω βροχής όπως και του σκηνώματος του Αγίου Σπυρίδωνα το Σάββατο το πρωί και ο κόσμος απογοητεύτηκε! Παρόλα αυτά οι πομπές Ορθόδοξων και Καθολικών επιτάφιων ήταν εντυπωσιακές και το νησί εν αντιθέσει με το περσινό Πάσχα βούλιαξε από κόσμο! Είχα καιρό να δω ουρές αυτοκινήτων για τα φέρυ στην Ηγουμενίτσα. Έρχεται και το καλοκαιράκι σιγα σιγά..:)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.341
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
:haha::haha: Μπααα τα σπάσαμε όλα τελικά..αλλά παραμένω ακόμα στο νησί για παν ενδεχόμενο. Μας κάνει και καλοκαιρινό καιρό!!
 

Olsfy30

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπερα και απο μενα...θελω το καλοκαιρι να κανω διακοπες στην Κερκυρα και το μονο που με προβληματιζει ειναι η διαμονη...Δεν εχωουμε προβλημα απο στασης γιατι θα νοικιασουμε αμαξι αλλα θα θελαμε μια περιοχη να χει κυριως μαγαζακια για φαγητο και καφεδακι...για ξενυχτια δεν τρελαινομαστε ιδιαιτερα οποτε καπου ησυχα
 

polaroid_pixie

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Καναρια νησια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδια-Νεπαλ
+1 στην Olsfy30 και απο εμενα,την ιδια ερωτηση θα εκανα...και κατι ακομα:απο τιμες φαγητου κλπ πως παει το νησι?Εχοντας περασει τα περισσοτερα καλοκαιρια στην Κεφαλονια,ξερω πως τετοια ομορφια την πληρωνεις πανακριβα...ειναι ετσι και στην Κερκυρα?

Ευχαριστω :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.492
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom