Γαλλία Καθαρα Δευτέρα στο Παρίσι..?

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εεεε, δεν ξέρω, πραγματικά εγώ πιστεύω ότι αυτά είναι ευκαιρίες για να δοκιμάσει ο άλλος κάτι διαφορετικό. Μπορεί το γαλλικό φαγητό να τους αρέσει περισσότερο από το ελληνικό, πού ξέρεις. :p
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
συμφωνω και ετσι πρεπει να ειναι σε οποιο μερος πηγαινεις επιβαλλεται να δοκιμασεις και την κουζινα του!!!
μια δοκιμη παντα κρυβει εκπληξεις τις περισσοτερες φορες ομορφες και γοητευτικες;)
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
hippopotamus ?????????????
Αλυσίδα κρεατοφαγείας με πολλά παραρτήματα ανά το Παρίσι....

Θα πέσει φωτιά και θα μας κάψει... Το να πας στο Παρίσι και να φας σε αυτό το ακατανόμαστο είναι σα να πηγαίνεις στα Σάλωνα για σούσι... Στη πόλη που γενήθηκαν τα μπιστρό και η Γαλλική κουζίνα θα πας να φας στον Ιπποπόταμο??? Μου θύμησε το εξής αμίμιτο. Κάποτε στη Βαρκελόνη ετοιμαζόμουν να απολαύσω μια paellia και δίπλα μου ακούω Έλληνες τουρίστες να λένε. Σίγα ρε συ μην φάμε έδω, πάμε δίπλα στα Μc Donalds να ευχαριστηθούμε!!!


Ευαγγελία το κόβω εδώ και κάνω πως δεν διάβασα για Ιπποποτάμους...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
σιγα ρε παιδια μην βαρατε!!! ο ανθρωπος επαναλαμβανω ειπε οτι ειναι δυσκολος στο φαγητο!!! σωνει και καλα να τον στειλουμε σε μπιστρο!!!! μηπως υπερβαλουμε κιολας. εγω οταν πηγα μια χαρα μου φανηκε το φαγητο. δεν ξετρελαθηκα αλλα οκ
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ετσι σε θελω!!!!!! :p:p δεν σκεφτομαι να παω Βαρκελωνη εκλεισα εισητηρια και δωματιο πριν 2 εβδομαδες!!!! φευγω μεγαλη πεμπτη!!! και να ξερεις θα παω να τα βρω αυτα που μου προτεινεις και να περιμενεις εντυπωσεις!!!!:D:D
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Εμενα που θα παω στο Αγιο Ορος,θα μου προτεινετε κατι?:lol:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Σε κονσερβα κατι?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
προσευχη και παλι προσευχη!! χαχα αστειευομαι.ποσο τυχερος εισαι που μπορεις να πας εκει και εμεις δεν μπορουμε:(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom