Καθημερινά με British απο SKG για Λονδίνο από 72Ε

thanosth

Member
Μηνύματα
3.373
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Hμερομηνία : 26-03-09



Καθημερινές πτήσεις Θεσσαλονίκης - Λονδίνου της British Airways

Καθημερινές πτήσεις Θεσσαλονίκης-Λονδίνου εγκαινιάζει από την Κυριακή, 29 Μαρτίου, η British Airways, η οποία μέχρι τώρα εκτελούσε 5 πτήσεις την εβδομάδα.

Όπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση, η ώρα αναχώρησης από το αεροδρόμιο «Μακεδονία» θα γίνεται στις 14:40 και άφιξη στο αεροδρόμιο Gatwick στις 16:10. Το εισιτήριο απλής μετάβασης από τη συμπρωτεύουσα προς το Λονδίνο θα ξεκινά από 72 ευρώ.

kathimerini.gr με πληροφορίες από ΑΠΕ - ΜΠΕ
 

eragon189

Member
Μηνύματα
57
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
Παιδιά σκοπεύω τα Χριστούγεννα να πεταχτώ λίγο Λονδίνο..
Πότε λέτε είναι οι καλύτερες μέρες να κλείσω το εισητήριο?? :/
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Για την περίοδο των Χριστουγέννων δεν νομίζω ότι θα βγάλουν προσφορές..
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
πριν τρία χρόνια περίπου, είχα πετάξει από Θεσσαλονίκη για Λονδίνο με την British Airways.

Τα εισιτήρια τα είχα κλείσει τέλη Οκτωβρίου, και είχαν κοστίσει 240 (ή 260, δεν θυμάμαι ακριβώς) πάνε-έλα.

Δεν ξέρω αν σε βοήθησα, πάντως κοίτα συχνά πυκνά το site της BA.

Υ.Γ: Θέλεις όπως και δήποτε να πετάξεις με BA από Θεσσαλονίκη για Λονδίνο; Ή γενικά με οποιαδήποτε εταιρεία, αρκεί να σου βγει όσο πιο οικονομικά γίνεται;
 

eragon189

Member
Μηνύματα
57
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
ναι.

Γι αυτό έκανα και την διευκρίνηση παραπάνω, και εγώ easyjet θα πρότεινα για πιο οικονομικά.
Βασικά από Αθήνα θέλω να πετάξω, αλλά είδα που έγραφε λονδίνο και έκανα εδώ το ποστ.:bleh:
Δεν με ενδιαφέρει η εταίρια, φτάνει να είναι φτηνό (δλδ κάτω απο 200 ευρώ το πάνε έλα)..
Ζητάω πολλά??:roll:
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Βασικά από Αθήνα θέλω να πετάξω, αλλά είδα που έγραφε λονδίνο και έκανα εδώ το ποστ.:bleh:
Δεν με ενδιαφέρει η εταίρια, φτάνει να είναι φτηνό (δλδ κάτω απο 200 ευρώ το πάνε έλα)..
Ζητάω πολλά??:roll:
Ενδεικτικά, έβαλα στο site τηs easyjet τις ημερομηνίες 22-28 Δεκεμβρίου του 2009 και βγήκε πάνε-έλα περίπου 187 ευρώ.

Ψάξτο και λίγο μόνος σου και βλέπεις.

Ας μην χαλάσουμε άλλο το συγκεκριμένο thread, μιας και αναφέρεται στα νέα δρομολόγια της BA από Θεσσαλονίκη προς Λονδίνο.
 

eragon189

Member
Μηνύματα
57
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
Ενδεικτικά, έβαλα στο site τηs easyjet τις ημερομηνίες 22-28 Δεκεμβρίου του 2009 και βγήκε πάνε-έλα περίπου 187 ευρώ.

Ψάξτο και λίγο μόνος σου και βλέπεις.

Ας μην χαλάσουμε άλλο το συγκεκριμένο thread, μιας και αναφέρεται στα νέα δρομολόγια της BA από Θεσσαλονίκη προς Λονδίνο.
Οκ, ευχαριστώώ΄

και σόόόρρυ:oops:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αν και είμαστε εκτός θέματος... ρίξε μια ματιά στην Alitalia που έχει το πήγαινε - έλα με 130 Ευρώ περίπου για το Λονδίνο. Ίσα που προλαβαίνεις! ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.004
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom