Καλά - στραβά - ανάποδα vol 2

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Εγώ το ξέρω αλλιώς ...πως ναι μεν κάτι κλαίγανε αλλά όχι τον Μήτσο...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Του αλλουνου η κάψα εκεί, με τους μετανάστες.Ρε δε πα να βγουν τα ζόμπι στους δρόμους, να έρθει ο 666, να κατέβουν οι εξωγήινοι....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Σε καμία σοβαρή αριστερή ή δεξιά κυβέρνηση του κόσμου, δεν αφήνονται άνθρωποι να κυκλοφορούν χωρίς να ελεγχθεί ποιοι είναι, τι χαρτιά έχουν και τι σκοπό έχουν στη χώρα που κυκλοφορούν. Ούτε στη Βενεζουέλα του Μαδούρο δε συμβαίνει αυτό το μπάχαλο (εκτός και αν μας διαφωτίσει περισσότερο ο Yorgos)...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Για κατάργηση των παρελάσεων δεν μιλάει κανείς....
Ποιά κατάργηση; εδώ σου λέει θα έχει και λαϊκό γλέντι μετά. Κλαρίνα, κρητικές και ποντιακές λύρες…
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Από Jo Di: Τι δεν έκανε ακόμη ο ΣΥΡΙΖΑ
Μπορεί να μου εξηγήσει κανείς δια ποίου τρόπου χάνουν οι ιερείς αν θεσπιστεί ο γάμος ομοφύλων;
Και τη πρεμούρα περί διαχωρισμού αδυνατώ να την καταλάβω. Σαν σύνθημα μου πάει για πολώσεις σε παραταξιακές αντιδικίες αξιών παρά σαν θέμα ουσίας που θα λύσει τα προβλήματα της χώρας.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Στη Φρανκφούρτη είναι λαϊκή οργή,στην Ελλάδα κουκουλοφόροι που καίνε την Αθήνα.Ελληνικά ΜΜΕ
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εν τω μεταξύ δεν υπάρχει καλύτερο κανάλι να παρακολουθεί κάποιος αυτή τη στιγμή από τη Vouli. Να βλέπεις Βενιζέλο να μιλάει για νομιμότητα και για αρχές και να μαλώνει με τη Ζωή, τα καλύτερα λέμε.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom