Καλήν εσπερα!!!!!!!!

katsapleouras

Member
Μηνύματα
90
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Σέρρας
Ταξίδι-Όνειρο
Με καλή παρέα:παντού
Αν και έχω ρίξει τρελή μελέτη (ας οψοτε το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό) από σήμερα μπαίνω και εγώ στην παρέα σας. Δυο πράγματα για αρχή: α) εδώ και δυο μήνες καταστρώνω το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό (Βερολίνο- Πράγα– Βιέννη τον Μάρτιο) και αποφάσισα να πάω χωρίς γκρουπ μόνο και μόνο επειδή τυχαία σας διάβασα(για καλή μου τύχη) :xmas_sad: και είδα ότι δεν είναι και το πιο δύσκολο πράγμα :xmas_rolleyes: και β) είναι το πρώτο μου ταξίδι Ευρώπη γιατί είμαι της άποψης ότι πρώτα γνωρίζω τον τόπο μου και μετά όλα τα αλλά! Καλώς σας βρήκα!!!:xmas_evil:
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.741
Likes
15.172
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς μας όρισες,καλή επιτυχία στο πρώτο σου ταξίδι.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν και έχω ρίξει τρελή μελέτη (ας οψοτε το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό) από σήμερα μπαίνω και εγώ στην παρέα σας. Δυο πράγματα για αρχή: α) εδώ και δυο μήνες καταστρώνωτο πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό (Βερολίνο- ΠράγαΒιέννη τον Μάρτιο) και αποφάσισα να πάω χωρίς γκρουπ μόνο και μόνο επειδή τυχαία σας διάβασα(για καλή μου τύχη) :xmas_sad: και είδα ότι δεν είναι και το πιο δύσκολο πράγμα :xmas_rolleyes: και β) είναι το πρώτο μου ταξίδι Ευρώπη γιατί είμαι της άποψης ότι πρώτα γνωρίζω τον τόπο μου και μετά όλα τα αλλά! Καλώς σας βρήκα!!!:xmas_evil:
Καλως ηρθες κι αν εισαι της αποψης οτι πρωτα γνωριζεις τον τοπο σου... γυρνα πρωτα ολη την Ελλαδα και να τα αφησεις τα εξωτερικα...
 
Last edited by a moderator:

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Καλως ηρθες κι αν εισαι της αποψης οτι πρωτα γνωριζεις τον τοπο σου... γυρνα πρωτα ολη την Ελλαδα και να τα αφησεις τα εξωτερικα...
Ρε συ tripakias τι του χώνεσαι του ανθρώπου με το καλησπέρα ???
Και λείπει και η ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ που ειναι η expert στα καλωσορίσματα

Αγαπητε Κατσαπλέουρα ασε τον tripakia να λεει ,ειναι αγχωμένος γιατι το πρωι θα πέσει στα παγωμένα νερα να πιάσει τον σταυρό και εχει άγχος αν θα κολυμπήσει γρήγορα

Καλως όρισες στην παρέα ,κανε ερευνα και οτι θες ρωτάς :xmas_smile:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ρε συ tripakias τι του χώνεσαι του ανθρώπου με το καλησπέρα ???
Και λείπει και η ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ που ειναι η expert στα καλωσορίσματα

Αγαπητε Κατσαπλέουρα ασε τον tripakia να λεει ,ειναι αγχωμένος γιατι το πρωι θα πέσει στα παγωμένα νερα να πιάσει τον σταυρό και εχει άγχος αν θα κολυμπήσει γρήγορα

Καλως όρισες στην παρέα ,κανε ερευνα και οτι θες ρωτάς :xmas_smile:
Ναι θα παω να δω τη φατσα του Ανθιμου και ενα αγχος το εχω...

Η ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ κανει σικ καλωσορισματα, δεν λεω αλλα γιατι μπορει να μου τα ψαλλει...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Η ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ κανει σικ καλωσορισματα, δεν λεω αλλα γιατι μπορει να μου τα ψαλλει...
Λίγα λόγια για την Cleo γιατί θα της τα πω. Είναι φίλη μου.

Κατσαπλέουρα, welcome παλληκάρι μου. Μην κοιτάς τον Χρήστο που κάνει πλάκα πότε-πότε, ρώτα τον, είναι εξπερτ στα μέρη που θες να πας.
 

katsapleouras

Member
Μηνύματα
90
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Σέρρας
Ταξίδι-Όνειρο
Με καλή παρέα:παντού
Καλως ηρθες κι αν εισαι της αποψης οτι πρωτα γνωριζεις τον τοπο σου... γυρνα πρωτα ολη την Ελλαδα και να τα αφησεις τα εξωτερικα...
Αγαπητέ ΄΄Εν χριστώ΄ αδελφέ τριπακια την γύρισα όλη την Ελλάδα και για αυτό πιάνω τα εξωτερικά:xmas_wink:.Καλώς σε βρήκα και εάν έχεις καμία πληροφορία για οικονομική διαμονή στην Βιέννη θα σου ήμουν ευγνώμων.
 
Last edited by a moderator:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Και τη φοβασαι μην σε βαλει σε ignore list ????
Ναι

Λίγα λόγια για την Cleo γιατί θα της τα πω. Είναι φίλη μου.
Θα σε δωροδοκησω για να μην της πεις τιποτε

Αγαπητέ ΄΄Εν χριστώ΄ αδελφέ τριπακια την γύρισα όλη την Ελλάδα και για αυτό πιάνω τα εξωτερικά:xmas_wink:.Καλώς σε βρήκα και εάν έχεις καμία πληροφορία για οικονομική διαμονή στην Βιέννη θα σου ήμουν ευγνώμων.
Αυτα τα "εν χριστω" τι τα θες;
Βιεννη δεν εχω παει. Για τα αλλα αμα θες... κι αν βαλεις στο προγραμμα και κανενα Λονδινο εδω ειμαι.
 
Last edited by a moderator:

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Καλώς ήρθες και εύχομαι το πρώτο σου ταξίδι να είναι υπέροχο και φανταστικό και να περάσεις τέλεια και μετά να τα χιλιάσεις (τα ταξιδια) :xmas_lol::xmas_lol:
 

katsapleouras

Member
Μηνύματα
90
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Σέρρας
Ταξίδι-Όνειρο
Με καλή παρέα:παντού
To "εν χριστω" πάει στο ότι κάτι άκουσα για βουτιές για το σταυρό και για θαυμαστή του Ανθιμου (μπας και είσαι ο Κανακης)!!!!!Περά από την πλακά είστε μεγάλη βοήθεια για κάποιον που θέλει να οργανώσει κάτι καλό στο εξωτερικό και δεν έχει ιδέα για το πώς, και ελπίζω σε λίγο και οι δίκες μου ιστορίες να βοηθήσουν επιδόξους μελλοντικούς ταξιδιώτες. Σας ευχαριστώ όλους για τα καλώς ορίσματα. Να είστε καλά!!
 
Last edited by a moderator:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
:xmas_cheesygrin:Τι κανουν τα αγορια εν τη απουσια μου ?Θα σας μαλωσω ολους!
Λοιπον αγορια πιανω δουλεια !
καντε περα να περασω,,καντε περα να διαβω!....
Αγαπητε φιλε κατσαπλεουρα (γουσταρω νικ τρελα)
καλως ορισες στην παρεα μας
Καλη παραμονη στο φορουμ.
χτες γυρισα απο Βιεννη
θα σου αρεσουν πολυ τα μερη αυτα.
καλο ταξιδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.286
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom