Καλή μου αρχή:)

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Γεια σας κι από μένα! Είμαι καινούρια στην παρέα σας και "μωρό" στις ταξιδιωτικές εμπειρίες σε σχέση με όλους εσάς εδώ! Που θα πάει θα μεγαλώσω κι εγώ! Το site είναι καταπληκτικό! Παρέχει φοβερές πληροφορίες και η αφήγηση των ταξιδιών σε βάζουν στο κλίμα αν δεν έχεις πάει και σε κάνουν να θες να πας. Αν πάλι έχεις πάει σε κανουν να αναπολείς, να συγκρίνεις εμπειρίες και συναισθήματα ή και να αναθεματίζεις για πράγματα και μέρη που δεν έκανες κι εσύ γιατί είτε δεν έτυχε είτε δεν πρόλαβες είτε δεν ήξερες (δεν ρώταγες?). Μπράβο συνεχίστε έτσι! To επόμενο ταξίδι μου,μεθαύριο φεύγω, είναι το Ντουμπάι (ξέρω ξέρω δεν ειναι αγαπημένος προορισμός εδώ!) κι ελπίζω να περάσω super!!
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Kαλως ορισες Μαρια!!Καλη διαμονη να εχεις..Καλα ταξιδια γενικοτερα και ευχομαι να περασεις τελεια στο Ντουμπάι!!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
ευχαριστώ παιδάκια να στε καλά!!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
ευχαριστώ πολύ για το καλοσώρισμα!σε λίγες ώρες πετάω κι λοπωσ καταλαβαίνετε έχω τον ανάλογο ενθουσιασμό!!!!!
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
καλος ηρθες , χμχμχμχμ χαμος θα γινει χαμος , μην τους πιστευης ειναι προβοκατορες και φιλοευρωπαιστες οσοι κακολογουνε το UAE :) ετοιμαζω ανατρεπτικη ιστορια για να χτυπισω το αρνητικο κλιμα του ντουμπαι ... ερχομαιεεεεε :)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Την διάβασα Johnpro την ιστορία σου κι όπως σου είπα και κει είναι φοβερή! Εγώ τώρα που δεν ξέρω ποιος θα μου πει πως να γράψω και την δικιά μου ιστορία????
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.006
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom