Καλημέραααα

Tsikis

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΣΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
Καλημέρα κι από μένα.... Κώστας, 32 ετών.

Σας ανακάλυψα τυχαία χτες καθώς έψαχνα γενικές πληροφορίες - εντυπώσεις για Ρουμανία (θα πάω στο αντίστοιχο θέμα για αυτό).

Φαίνεται πολύ χρήσιμο το φόρουμ από πολλές απόψεις.

Όσο για τα ταξίδια που έχω κάνει.... μέχρι τώρα ήμουν (και είμαι) φανατικός λάτρης της Ελλάδας. Τον τελευταίο καιρό μόνο αποφάσισα να δώσω μια ευκαιρία στον εαυτό μου να δει και πράγματα εκτός Ελλάδας. Δε βαριέσαι... κάτι καλό μπορεί να έχουν κι έξω :p

Για την ώρα έχω πάει μόνο Σάλτζμπουργκ Αυστρίας (πολύ παλιά, πριν καμια 20ρια χρόνια, πιτσιρικάς), Φιλιππούπολη Βουλγαρίας το 2008, και Παρίσι πριν 4-5 μήνες (πεταχτήκαμε και Λονδίνο με το τραίνο για 1 μέρα). Τον επόμενο Μάιο σχεδιάζω να πάω Ρουμανία για 4-5 μέρες. Οκ, ξέρω, είναι πολύ νωρίς ίσως για να προγραμματίζω, αλλά η οργάνωση και το ψάξιμο του ταξιδιού μου αρέσει πάρα πολύ, οπότε γι αυτό και έχω αρχίσει ήδη.

Τι άλλο....? Αυτά για την ώρα.

Καλημέρα και πάλι σε όλους!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες!! Μιά χαρα σε βλέπω...κολλάει όλο και περισσότερο μου φαίνεται το μιρκόβιο του εξωτερικού, ε; Αν και λάτρης της Ελλάδας :haha:
 

Tsikis

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΣΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
Καλώς ήρθες!! Μιά χαρα σε βλέπω...κολλάει όλο και περισσότερο μου φαίνεται το μιρκόβιο του εξωτερικού, ε; Αν και λάτρης της Ελλάδας :haha:
Σ'ευχαριστώ :)

Και μέσα και έξω μια χαρά είναι.... χρόνος, χρήμα και παρέα να υπάρχει.... Το τρίτο το έχουμε. Το δεύτερο το παλεύουμε. Το πρώτο μας τα χαλάει λίγο... :p
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Κώστα καλώς ήρθες!!αφού ξεκίνησες το εξωτερικό από Αυστρία και Γαλλία(τη Βουλγαρία όπως βλέπεις την προσπερνάω:roll:)είσαι σε καλό δρόμο:clap:
καλά ταξίδια εύχομαι με υγεία!
 

Tsikis

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΣΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
Κώστα καλώς ήρθες!!αφού ξεκίνησες το εξωτερικό από Αυστρία και Γαλλία(τη Βουλγαρία όπως βλέπεις την προσπερνάω:roll:)είσαι σε καλό δρόμο:clap:
καλά ταξίδια εύχομαι με υγεία!
Σ'ευχαριστώ :)

Όσο για τη Βουλγαρία, δυστυχώς για εμάς, ΚΑΙ στη Φιλιππούπολη χαίρεσαι να περπατάς... σε αντίθεση με αρκετές Ελληνικές μεγαλουπόλεις (ονόματα δε λέμε).
(προσπερνάω κι εγώ όπως βλέπεις το υππονοούμενό σου περι Βουλγαρίας.... :haha:)
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Σ'ευχαριστώ :)

Όσο για τη Βουλγαρία, δυστυχώς για εμάς, ΚΑΙ στη Φιλιππούπολη χαίρεσαι να περπατάς... σε αντίθεση με αρκετές Ελληνικές μεγαλουπόλεις (ονόματα δε λέμε).
(προσπερνάω κι εγώ όπως βλέπεις το υππονοούμενό σου περι Βουλγαρίας.... :haha:)
:haha::haha:δεν ήθελα να σε θίξω και ευτυχώς το πήρες χιουμοριστικά,η αλήθεια είναι ότι Φιλιππούπολη δεν πήγα(χαίρομαι για την απάντηση που μου έδωσες),αλλά η Σόφια όπου πήγα δεν μου άρεσε,
σίγουρα κάθε χώρα και κάθε πόλη έχει το δικό της ...στύλ και βέβαια τα γούστα είναι και καθαρά υποκειμενικά...
νάσαι καλά!και καλά ταξίδια να έχεις!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Σ'ευχαριστώ :)

Όσο για τη Βουλγαρία, δυστυχώς για εμάς, ΚΑΙ στη Φιλιππούπολη χαίρεσαι να περπατάς... σε αντίθεση με αρκετές Ελληνικές μεγαλουπόλεις (ονόματα δε λέμε).
(προσπερνάω κι εγώ όπως βλέπεις το υππονοούμενό σου περι Βουλγαρίας.... :haha:)
Μην ακούς! Και μένα η Βουλγαρία μ'άρεσε πολύ αν και δεν κάθησα όσο τελικά θα ήθελα... Που θα πάει, θα ξαναβρεθώ προς τα εκεί!!! :D
 

SARAH

Member
Μηνύματα
221
Likes
27
Μην ακούς! Και μένα η Βουλγαρία μ'άρεσε πολύ αν και δεν κάθησα όσο τελικά θα ήθελα... Που θα πάει, θα ξαναβρεθώ προς τα εκεί!!! :D
Συμφωνώ Αντώνη,έχω πάει κι εγώ Φιλιππούπολη μόνο και μου άρεσε πολύ...αν και μονοήμερη-από Εβρο,από όπου κατάγομαι, είναι κοντά.Θέλω επίσης να δω Stara Zagora,έχω δει φωτό και μου άρεσε.
Α,συγγνώμη,welcome Tsikis και καλά ταξίδια να'χεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.144
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom