Καλημέρα από τον Βόλο

Evi

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κέρκυρα;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γύρος του Κόσμου
Καλημέρα σε όλους από τον ηλιόλουστο Βόλο.

Με λένε Εύη και παρακολουθώ από καιρό το forum, αλλά ποτέ δεν είχα χρόνο για σας συστηθώ. Όχι, ότι έχω τώρα δηλαδή, αλλά το πήρα απόφαση. Τα ταξίδια είναι η αδυναμία μου και έχω ταξιδέψει σε αρκετές χώρες μέχρι τώρα. Λοιπόν, έχουμε και λέμε: Αγγλία, Γαλλία, Γερμανία, Αυστρία, Ελβετία, Βέλγιο, Ιταλία, Ισπανία, Ρουμανία, Βουλγαρία, Τσεχία, Ουγγαρία. Αυτά από Ευρώπη. Θα βάλω την Τουρκία (Κωνσταντινούπολη δηλαδή) στο ενδιάμεσο και σε πιο μακρινά έχουμε: Ινδία, Καναδά, Αμερική. Νομίζω ότι αυτά είναι όλα.

Φέτος προγραμματίζαμε με τον άντρα μου να κάνουμε ένα ταξίδι που είχα ξανακάνει παλιότερα μόνη μου (με μια φίλη) στην Αμερική: San Francisco, Yosemite Park, Las Vegas, Los Angeles, San Diego [και ίσως και Hawaii που δεν έχω πάει], αλλά τελικά δεν τα καταφέραμε, γιατί έχουμε ένα μικρό ζιζάνιο 2 ετών και αμφότερες οι babysitters-γιαγιάδες μας αρρώστησαν, έτυχαν διάφορα άλλα κλπ. :( Τέλος πάντων, τώρα λέμε να πάμε Γαλλία για 10 μέρες στο τέλος του μήνα. Αλλά γι' αυτό θα ζητήσω τη βοήθειά σας σε άλλο ποστ.

Καλά ταξίδια σε όλους μας
Εύη
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γεια σου Ευη και:welcome2:Βλεπω απο ταξιδια σκιζουμε εεε?Για ξεκινα κανα travelstory.:)
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Καλημέρα από τον επίσης ηλιόλουστο Πειραιά

καλώς ήρθες στην παρέα.:lol:
 

Evi

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κέρκυρα;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γύρος του Κόσμου
Γεια σου Ευη και:welcome2:Βλεπω απο ταξιδια σκιζουμε εεε?Για ξεκινα κανα travelstory.:)
Το έχω στο μυαλό μου, αλλά από χρόνο δεν πάμε καλά :roll:. Πάντως υπόσχομαι ότι θα το κάνω και μάλλον ξέρω από ποιο ταξίδι θα ξεκινήσω (βλ. Αμερική).
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Το έχω στο μυαλό μου, αλλά από χρόνο δεν πάμε καλά :roll:. Πάντως υπόσχομαι ότι θα το κάνω και μάλλον ξέρω από ποιο ταξίδι θα ξεκινήσω (βλ. Αμερική).
Αντε να χαρει κι ο Defkalion.:haha:
 

sisy

Member
Μηνύματα
59
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μαλδίβες
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
:welcome:Evi
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλημερα απο την επισηs ηλιολουστη παραλιακη στον Αλιμο - ειναι και η θαλασσα κοντα και κατι παθαινω!
Υπεροχα τα ταξιδια σου! Ευχομαι συντομα να κανετε το ταξιδι που σχεδιαζετε με τον συζυγο :D.
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες Evi.

Ο Βόλος μου αρέσει πολύ σαν πόλη και έχει ιδιαίτερα κοντά και υπέροχο βουνό και υπέροχα νησιά.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
γεια σου ευη!:welcome: με τα ταξιδια σου, απο τους εμπειρους κι εσυ!!!
 

Evi

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κέρκυρα;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γύρος του Κόσμου
Παιδιά, σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα. Και αν σας φέρει ο δρόμος στο Βόλο κερνάω τα τσιπουράκια ;)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες Εύη. Περιμένω με ανυπομονησία κάποια αφήγησή σου από Yosemite και San Fransisco, καθώς west coast δεν έχω πάει καθόλου. Έχω ερωτευτεί αυτήν την άτιμη την ανατολική ακτή και δε λέω να ξεκολλήσω. Τον Ιούνιο πάλι εκεί θα είμαι. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.047
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom