Καλησπέρα!! Που είναι ο χάρτης.....?

air_zucchero

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη και από μένα. Σας εύχομαι να είστε με μια βαλίτσα στο χέρι κάθε μήνα...
Διαβάζω αρκετό χρόνο το site , πάνω από 2-3 χρόνια, αλλά σήμερα αποφάσισα να κάνω εγγραφή. Κάθε μέλος έχει και έναν ταξιδιωτικό χάρτη.
α) σε ποιες ρυθμίσεις θα πάω να δηλώσω τα μέρη στο χάρτη που έχω επισκεφτεί ( 4 χώρες ) ;
β) γιατί δεν υπάρχει ο παλιός πορτοκαλί χάρτης; Μπορεί να επιστρέψει; Πολύ μου άρεσε!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
α) σε ποιες ρυθμίσεις θα πάω να δηλώσω τα μέρη στο χάρτη που έχω επισκεφτεί ( 4 χώρες ) ;
β) γιατί δεν υπάρχει ο παλιός πορτοκαλί χάρτης; Μπορεί να επιστρέψει; Πολύ μου άρεσε!!
Γεια σου και καλώς ήρθες.

α) Στο προφίλ σου θα πας, εκεί που λέει Ταξιδιωτικός Χάρτης. ΈΧει δεξιά κουμπάκι "προσθήκη ταξιδιού"

β) ο παλιός πορτοκαλί χάρτης είναι ένας μύθος, τον χάσαμε σε μια ζούγκλα του Βιετνάμ και παρότι πολλά μέλη βγήκαν προς αναζήτησή του, δεν επέστρεψε ποτέ. Άγνωστο αν θα επιστρέψει.
 

air_zucchero

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Τον βρήκα και τον έφτιαξα, Σε ευχαριστώ defkalion για την γρήγορη απάντηση. Σαν administrator που είσαι σίγουρα θα ξέρεις που κρύβεται ο πορτοκαλί χάρτης!!! στείλτον στο email μου άμα τον ξεθάψεις...... ή βάλε τα 20.000 μέλη να ψάξουν!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μια κενή γραμμή (κατά το ενός λεπτού σιγή) για τον πορτοκαλί χάρτη που τόσο αγαπήσαμε.







Αιωνία του η μνήμη, να ζήσουμε να τον θυμόμαστε.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Μια κενή γραμμή (κατά το ενός λεπτού σιγή) για τον πορτοκαλί χάρτη που τόσο αγαπήσαμε.







Αιωνία του η μνήμη, να ζήσουμε να τον θυμόμαστε.
εχω τον θυμάμαι συχνα το μακαρίτη , γιατι μου αρεσε και τον αγαπούσα ( και δεν κάνω πλάκα )
 

xenia93

Member
Μηνύματα
20
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία-Γερμανία
Ταξίδι-Όνειρο
USA road trip West->East
Γεια σου και καλώς ήρθες.

α) Στο προφίλ σου θα πας, εκεί που λέει Ταξιδιωτικός Χάρτης. ΈΧει δεξιά κουμπάκι "προσθήκη ταξιδιού"

β) ο παλιός πορτοκαλί χάρτης είναι ένας μύθος, τον χάσαμε σε μια ζούγκλα του Βιετνάμ και παρότι πολλά μέλη βγήκαν προς αναζήτησή του, δεν επέστρεψε ποτέ. Άγνωστο αν θα επιστρέψει.
Καλησπερα! να κανω μια ερωτηση.. για να προσθεσω ταξιδια στον χαρτη μου(εχω να τον ενημερωσω χρονια) παταω προσθηκη και βαζω την πολη, παταω και αναζητηση αλλα τιποτα.. μου λεεει αναζητηστε παλι.. κανω κατι λαθος? το βαζω και στα και στα αγγλικα..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Υπάρχει ένα τεχνικό πρόβλημα με το χάρτη, όταν διορθωθεί θα το ανακοινώσουμε.
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Επιβεβαιώνω ότι ο χάρτης δε δουλεύει τους τελευταίους μήνες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.400
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom