Καλησπέρα απο το Νίκο

nikos

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κέρκυρα
Ταξίδι-Όνειρο
θιβέτ, νότια αμερική
Τυχαία προχθές κάποιος φίλος στην δουλειά εντόπισε το site και μου το υπέδειξε, γνωρίζοντας το ψώνιο μου με τα ταξίδια.
Να σημειώσω πως τα περισσότερα ταξίδια μέχρι τώρα τα έχω κάνει με τον νού με τα μάτια των άλλων και με την χρήση της διαθέσιμης σήμερα πλέον τεχνολογίας ( βλέπε google earth ). Φυσικά και επιθυμώ να ταξιδέψω πολύ και παντού.
Θα ήθελα σαν νεοεισερχόμενος στην ομάδα να υποβάλω τα σέβη μου στα παλιότερα μέλη και να ευχηθώ καλή συνέχεια σε όλους.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:φιλε Νικο,αφου σ'αρεσουν τα ταξιδια ηρθες στο καταλληλο τρελλοκομειο.:haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Νίκο, και καλωσόρισες στην παρέα των μουρλών.

Αν θέλεις πέσμας λίγα λόγια παραπάνω για την αγάπη σου για τα ταξίδια. :)

:welcome:
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Να σημειώσω πως τα περισσότερα ταξίδια μέχρι τώρα τα έχω κάνει με τον νού με τα μάτια των άλλων και με την χρήση της διαθέσιμης σήμερα πλέον τεχνολογίας ( βλέπε google earth ).Θα ήθελα σαν νεοεισερχόμενος στην ομάδα να υποβάλω τα σέβη μου στα παλιότερα μέλη και να ευχηθώ καλή συνέχεια σε όλους.

Καλως ορισες φιλε μου, εμεις οι δυο μοιαζουμε ταξιδευουμε παντου και τσαμπα(με την φαντασια, και με το internet).
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
καλως ηρθες νικο στην παρεα μας
 

Lifesparker

Member
Μηνύματα
65
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Δανια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
γεια σου νικο και απο εμενα,πες μας που θα ηθελες να πας για να σε βοηθησουμε να πραγματοποιησεις την επιθυμια σου οσο μπορουμε!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλωσηρθεs Νικο!:)
 

nikos

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κέρκυρα
Ταξίδι-Όνειρο
θιβέτ, νότια αμερική
παιδιά σας ευχαριστώ όλους για την άμεση ανταπόκριση και την θερμή υποδοχή.:D
Επ' ευκαιρίας να αναφέρω πως ανέβασα σήμερα μερικές φωτο απο Ρώμη, την οποία επισκέφθηκα αρχές Σεπτέμβρη.
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
καλως ηρθες στην παρεα μας. ειδα τις φωτογραφιες σου και ηθελα να σε ρωτησω κατι: εχεις καποια σχεση-συμπαθεια με τη γλυπτικη ή απλα ετυχε και ανεβασες αρκετες φωτογραφιες απο αγαλματα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.593
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom