Καλησπέρα και από μένα

andbabal

Member
Μηνύματα
14
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΥΛΑΝΔΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Καλησπέρα σε όλη την ταξιδιωτική κοινότητα. Αν και παρακολουθώ το συγκεκριμένο forum αρκετό καιρό, απορώ πως και μόλις τώρα έγινα μέλος!!! Κατ'αρχήν να δώσω τα συγχαρητήριά μου για την υπέροχη αυτή σελίδα κι ελπίζω να μπορέσω κι εγώ να συνεισφέρω με τον τρόπο μου.
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Όντως το φορουμ νομίζω είναι άπαιχτο. Καλά ταξίδια να έχεις.
 

nikosIX

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Οδικώς στη Κυανή Ακτή!!
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία - Τόκιο
Καλησπέρα σας συνοδοιπόροι!! Ο (διαδικτυακός) τόπος σας είναι υπέροχος. Η τρέλα σας για τα ταξίδια με συνεπαίρνει. Η δική μου τρέλα είναι τα ταξίδια με αυτοκίνητο.
 

andbabal

Member
Μηνύματα
14
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΥΛΑΝΔΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!! Όλοι μας να έχουμε υπέροχα ταξίδια... κάτι που είναι βέβαιο με τις συμβουλές όλων. Σε δύο εβδομάδες ελπίζω να είμαι σε θέση να γράψω κι εγώ την ιστορία μου από το ταξίδι που θα πάω!!!
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Καλως ηρθες-και απο εμενα-.η fou εχει δικιο,το φορουμ ειναι απαιχτο.με το καλο το ταξιδι που θα κανεις σε δυο εβδομαδες,και παντα καλα σου ταξιδια.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες!Καλά να περάσεις στην Ταυλάνδη και κράτα καθημερινό ημερολόγιο εκεί, για να μας γράψεις ωραία ιστορία!
 

andbabal

Member
Μηνύματα
14
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΥΛΑΝΔΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές!! εννοείται ότι μετά το ταξίδι θα ανεβάσω και φωτογραφίες και θα κάνω την πρώτη μου συγγραφική απόπειρα για τις εμπειρίες μου!!!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Καλώς μας ήρθες φίλε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.141
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom