Καλησπέρα, καλή βδομάδα.....

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
και καλώς σας βρήκα.
Θαυμάζω ειλικρινά, την ικανότητα αρκετών μελών εδώ μέσα να γράφουν με τέτοιο τρόπο...που πραγματικά με ταξιδεύουν. Θα ήθελα να μπορώ μόνο να ταξιδεύω στη ζωή μου. Κατά περιόδους, δεν τα καταφέρνω..αλλά πάντα προσπαθώ. Επειδή έχω να φύγω από την Ελλάδα περίπου 9 μήνες, πριν μερικές μέρες (στα πρόθυρα κατάθλιψης από την ακινησία :( των τελευταίων μηνών), χάζευα όπως πάντα εισητήρια...και προορισμούς, και τελικά δεν άντεξα.... έκλεισα για το Φλεβάρη, ένα ταξίδι με τον "καλό", μου για Μαρόκο :haha: μέσω Μιλάνου, μια και τα εισητήρια...ήταν σε πολύ καλή τιμή...δεν άντεξα και υπέκυψα στον πειρασμό...
Θέλω ειλικρινά να σας ευχαριστήσω για τις πληροφορίες που ήδη συνέλεξα, από αυτό το site και ελπίζω να μου δώσετε κι'άλλες.
Είμαι η Άννα-Μαρία, γεννήθηκα και ζω στην Αθήνα, δουλεύω, σπουδάζω και τρέχω συνέχεια...Λοιπόν πολλά είπα μαζεμένα (είναι από τη συγκίνηση που βρήκα χρόνο να το κάνω).
Ευχαριστώ για την φιλοξενία....και καλά ταξίδια σε όλους μας!!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Avνα Μαρια καλως ηρθες στη παρεα μας !!!:welcome:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλως ορισες Αννα Μαρια.
Το Μαροκο ειναι πανεμορφο και την εποχη που θα πας δε θα εχει ακομη πολλους τουριστες.
Οσο μπορουμε θα σε βοηθησουμε με τις λεπτομερειες του εγχειρηματος σου.
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες Άννα-Μαρία και καλή παραμονή στο φόρουμ.
Να μας γράψεις και εσύ τις εμπειρίες σου από Μαρόκο όταν επιστρέψεις.
Να περάσετε όμορφα.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Γεια σου Αννα Μαρία -να εισαι καλά και να ταξιδεύεις!!
Δουλεια και σπουδές μαζί δύσκολο και μπράβο σου που κάνεις σωστές επενδύσεις!!
 

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Ευχαριστώ πολύ όλες σας για την ζεστή υποδοχή ...Πάντα το έλεγα ότι οι γυναίκες είναι το καλύτερο είδος του πλανήτη (εξ'άλλου αν δεν παινέψω το σπίτι μου..θα πέσει να με πλακώσει)..
Σοβαρά τώρα..,
Ερση, συνήθως ταξιδεύω Οκτώβρη- μέσα Δεκέβρη, Ιανουάριο-Μάρτιο, Μάϊο-Ιούνιο, γιατί δεν είναι πολύ τουριστικές εποχές, όλα είναι φθηνότερα και πιο ήσυχα... εξ'άλλου στην ηλικία μου, δεν αντέχω τον πανικό (καλά ούτε όταν ήμουν 20 τρελαινόμουνα). Θα χρειαστώ την βοήθειά σας γιατί έχω κάνει ένα πλάνο...που δεν είμαι σίγουρη ότι βγαίνει.Θα το συζητήσουμε, να μου πείτε τη γνώμη σας.
Μarydin με το καλό να πάμε..να γυρίσουμε και θα σας τα γράψω όλα..
Renata, να σου πω την αλήθεια οι σπουδές (στα 45 μου...), είναι μεταχρονολογημένο γραμμάτιο μάλλον απέναντι στον ευατό μου, δεν είναι επένδυση πλέον. Αλλά γι'αυτό θα μιλήσουμε άλλη στιγμή. Όσο για τη δουλειά (τις δουλειές μάλλον...όσο τις έχω ακόμη, η μία οριακά ή άλλη ακόμη οριακότερα-κακές εποχές ένεκα), να σου πω την αλήθεια μου είναι αναγκαίο κακό.. Στην πράξη, θεωρώ ότι θα ήθελα να είμαι συνταξιούχος-εισοδηματίας και να μπορώ ΜΟΝΟ...να ταξιδεύω...αλλά δυστυχώς παρ'όλο που λυσαλέα το παλεύω χρόνια, ακόμη δεν μου έκατσε...
 

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Συγνώμη..πρασινομάτα Rethimno, καλώς σας βρήκα..
 

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Καλημέρα. Άνοιξα στο forum στο αναζήτηση πληροφοριών ενότητα Αφρική, ένα νέο θέμα που ζητώ τις πληροφορίες που χρειάζομαι για το Μαρόκο. Απ' ότι είδα ο deukalion (σωστά το έγραψα?), στις πληροφορίες για το φόρουμ γράφει πως πρέπει ν'ανοίγουμε τα θέματα στις αντίστοιχες ενότητες για να υπάρχει μια ταξη. Οπότε το έκανα εκεί, για να μη δημιουργώ πρόβλημα μια που ακόμη δεν ξέρω πως ακρίβως λειτουργεί.
Θέλω να σας πω, ότι έχω διαβάσει τις αναρτήσεις και ιστορίες (νομίζω όλες) που κυκλοφορούν γενικότερα στο site πρίν ξεκινήσω να κάνω εγγραφή. Οι πληροφορίες που ζητάω έχουν να κάνουν γενικά με το οδικό δίκτυο πιο πολύ, και αν δεν κάνω λάθος, γι'αυτό το θέμα και τη διαδρομή που θα ήθελα να κάνω, δεν έχω βρει αρκετά στοιχεία.
Εννοείται ότι και κάθε άλλη πληροφορία που θα μπορούσατε να μου δώσετε θα ήταν για μένα σημαντική βοήθεια.
Ευχαριστώ.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ενα καλως ορισες και απο μενα !
Μπραβο σου για το εγχειρημα να σπουδασεις και σου ευχομαι να μπαινεις σε τετοιους πειρασμους (Μαροκο) συχνοτερα.
 

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Ευχαριστώ..Κλεοπάτρα

Σ'ευχαριστώ πολύ Κλεοπάτρα. Καλώς σας βρήκα. ;)
Σ΄έναν διαρκή πειρασμό είμαι με τα ταξίδια, αλλά δεν είναι πάντα στο χέρι μου..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.036
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom