Καλησπέρα σε όλους σας.Δηλωνω τρελή φαν του συγκεκριμένου forum.Ειστε πραγματικός θησαυρός.

Eleni619781

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Έχω κάνει 10 ταξίδια σε εξωτερικό μέχρι τώρα και συνεχίζω πλέον και με τα παιδιά μου.Οι εμπειρίες μέχρι τώρα από εξωτερικό απίστευτες και είμαστε μόλις στην αρχή αυτής της μαγικής εμπειρίας αρχικά με ευρωπαϊκές πόλεις.Ενας νέος κόσμος μας ανοίχτηκε με διαφορετικές κουλτούρες ομορφιές...Πως δεν ξεκινήσαμε νωρίτερα αυτό το μαγικό ταξίδι?Ερωτησουλα τώρα...στο Παρίσι τον Ιούνιο τι φοράμε βρε παιδιά καλοκαιρινά ανοιξιάτικα τι?
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
921
Likes
8.361
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Έχω κάνει 10 ταξίδια σε εξωτερικό μέχρι τώρα και συνεχίζω πλέον και με τα παιδιά μου.Οι εμπειρίες μέχρι τώρα από εξωτερικό απίστευτες και είμαστε μόλις στην αρχή αυτής της μαγικής εμπειρίας αρχικά με ευρωπαϊκές πόλεις.Ενας νέος κόσμος μας ανοίχτηκε με διαφορετικές κουλτούρες ομορφιές...Πως δεν ξεκινήσαμε νωρίτερα αυτό το μαγικό ταξίδι?Ερωτησουλα τώρα...στο Παρίσι τον Ιούνιο τι φοράμε βρε παιδιά καλοκαιρινά ανοιξιάτικα τι?
:welcome2:
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Φευγω σε 3 μερες και ειμαι εκει συνηθως Ιουνιο..Απαντηση..Τα φοραμε ολα!Απο μπουφαν μεχρι αμανικο.Βρεχει αρκετα,κλειστα αδιαβροχα παπουτσια και ντυσιμο σε στρωματα,βγαζεις προσθετεις αναλογα..Θα μπορουσα να πω υπολογισε μεσα Απριλη στην Αθηνα..Να περασεις τελεια!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.134
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ή ακόμα καλύτερα δες μια πρόγνωση καιρού για τις μέρες που σε ενδιαφέρουν - είναι πιο χρήσιμο από τον καιρό που κάνει συνήθως. Πέρσι τον Ιούνιο θυμάμαι μια Κυριακή που είχε τριαντάρια και λιακάδα κι εγώ περπατούσα όλο το Rive Gauche στάζοντας ιδρώτα. Και πριν 3 χρόνια πάλι, έβρεχε κάθε μέρα.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Την εχω πατησει πολλες φορες με διαφορες προγνωσεις..Θελω να πιστευω πως θα πεσουν εξω και φετος που δινουν συνεχεια βροχες και τοπ θερμοκρασια 26..
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
ημουν παρισι 1-6 ιουνιου,ειχε τον πιο τρελο καιρο που εχω δει.......υγρασια,βροχη,αλλα παραλληλα και ζεστη....καλο ταξιδι να περασεις τελεια,και παρε λιγο απ ολα μαζι σου.........κλειστα παππουτσια φλατ,καλοκαιρινες μπλουζες αλλα μπουφανακι απο πανω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.731
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom