Καλησπέρα στην πιο ταξιδιάρικη παρέα!

Μηνύματα
49
Likes
96
Γεια σας! Διαβάζω εδω και καιρό τις όμορφες ταξιδιωτικές ιστορίες σας και αποφάσισα επιτέλους κι εγω να γίνω μέλος στην πιο ταξιδιάρικη παρέα! Ειμαι απο τη Θεσσαλονικη και ειμαι 29 χρόνων. Μου αρέσουν πολυ τα ταξίδια τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό... Τωρα που πλησιάζει το καλοκαιράκι ονειρεύομαι παραλίες, ακρογιαλιές με καταγάλανα νερά, ταβερνάκια με νόστιμους μεζέδες, χαλαρά μπαράκια για ρομαντζαδα με καλή παρέα και ρακόμελα... Νομίζω ότι οι περισσότεροι καταλαβαίνετε ήδη τι εννοώ... Ιδιαίτερη αδυναμία μου ειναι το ατελείωτο μπλε των αιγαιοπελαγητικων νησιών μας και η Κρήτη, χωρίς να αποκλείω φυσικά τις ομορφιές της υπόλοιπης Ελλάδας! Οι συμβουλές και οι εμπειρίες όλων στο φόρουμ ειναι πολύτιμες και ελπίζω να βοηθήσω κι εγω με τη σειρά μου για Αναφη, Δονουσα, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονησια, Μύκονο, Σαντορίνη, Κρήτη, Παξους, Ρόδο, Κέρκυρα, Λημνο, Ικαρία, Θασο...κλπ. Μα πόσες ομορφιές μαζεμένες σε μια γωνιά της Γης...; Μαγιό, φωτογραφική μηχανή, γυαλιά ηλίου και φύγαμε!!!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς (τον) το φίλο μας τον Θεσσαλονικιό :)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.237
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου και καλώς ήρθες! :welcome2:

Τι σε έκανε τελικά να γραφτείς; (εκτός από το γεγονός ότι είμαστε υπέροχοι)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.728
Likes
50.783
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλώς τον κι από μένα.
καποτε ακουσα οτι εμεις οι ελληνες μενουμε στο οικοπεδο που διαλεξε ο θεος για τον ευατο του !!!!
Μωρέ αυθαίρετο φτιάξαμε στο οικόπεδό του, αλλά κι έτσι εξαιρετικό είναι το οικόπεδο.
 
Μηνύματα
49
Likes
96
Γεια σου και καλώς ήρθες! :welcome2:

Τι σε έκανε τελικά να γραφτείς; (εκτός από το γεγονός ότι είμαστε υπέροχοι)
Μου αρέσει, εκτός από το να διαβάζω τις ιστορίες των υπολοίπων μελών, να συνεισφέρω κι εγώ με τις δικές μου εμπειρίες οι οποίες, ενδεχομένως, να μπορούν να αποδειχθούν -επίσης- χρήσιμες για ορισμένα άτομα. Επιπλέον, θεωρώ πολύ σημαντικό το ότι υπάρχει δυνατότητα αλληλεπίδρασης, αμεσότητα και διαδραστικότητα στην επικοινωνία μέσω του φόρουμ.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.537
Likes
7.901
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες στη παρεα των 20.000 ταξιδιωτων...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.887
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom