Καλησπέρα στο παρεακι

Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά,
Καινούργιο μέλος εδώ.. Είμαι η νάσια και ήρθε η ώρα να ευρυνω τους ορίζοντες μου στο εξωτερικό γιατί μέχρι στιγμής έχω μείνει στην όμορφη ελλαδιτσα μας :clap:
Σκέφτομαι με το αγόρι μου 31 με 4 να φύγουμε εξωτερικό... Να κάνουμε αλλαγή χρόνου κάπου έξω.. Έχετε να μας προτείνετε κάποιες χώρες; και σε αυτές που θα μας προτείνετε τι παίζει 31 του μήνα εκεί; τι αξιοθέατα να δούμε;
Ευχαριστώ πολύ :xalara::heart:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες και καλα ταξιδια..συντομα θα σου απαντησουν οι γνωριζοντες για τη πρωτοχρονια στο εξωτερικο..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα παιδιά,
Καινούργιο μέλος εδώ.. Είμαι η νάσια και ήρθε η ώρα να ευρυνω τους ορίζοντες μου στο εξωτερικό γιατί μέχρι στιγμής έχω μείνει στην όμορφη ελλαδιτσα μας :clap:
Σκέφτομαι με το αγόρι μου 31 με 4 να φύγουμε εξωτερικό... Να κάνουμε αλλαγή χρόνου κάπου έξω.. Έχετε να μας προτείνετε κάποιες χώρες; και σε αυτές που θα μας προτείνετε τι παίζει 31 του μήνα εκεί; τι αξιοθέατα να δούμε;
Ευχαριστώ πολύ :xalara::heart:
Καλώς ήρθες! Κάνε την ερώτησή σου εδώ, για να πάρεις περισσότερες απαντήσεις https://www.travelstories.gr/community/threads/Χριστουγεννα-2019-πρωτοχρονια-2020.61846/
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.769
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom