Καλησπέρα!

Chilavert

Member
Μηνύματα
10
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γειά σας!

Εδώ κι αρκετό καιρό παρακολουθώ το site και σήμερα μόλις έγινα μέλος.
Είμαι πολύ εντυπωσιασμένος απ'την κοινότητα, την παροχή πληροφοριών και τις εμπειρίες που έχετε αποκομήσει οι περισσότεροι με τα ταξίδια σας!

Διαβάζω φανατικά τις ταξιδιωτικές εντυπώσεις που post-άρονται κι ευελπιστώ ότι κάποια μέρα, θα κάνω κι εγώ ένα μεγάλο ταξίδι.

Όσον αφορά εμένα, δεν έχω βγει ποτέ εκτός Ελλάδος. Κατάγομαι απ'το Ηράκλειο της Κρήτης, ζω σε αυτό, σπουδάζω και δουλεύω. Έχω γυρίσει φυσικά όλο το νησί και η αλήθεια είναι πως πρόκειται για ένα όμορφο μέρος (η Κρήτη συνολικά) που αξίζει κανείς να το επισκευθεί, ιδιαίτερα το καλοκαίρι. Ωστόσο, είναι διαφορετικά να μένεις μόνιμα κάπου και αλλιώς να το επισκέπτεσαι 1 ή 2 φορές το χρόνο. Οπότε καταλαβαίνετε ότι έχω ανάγκη να δω νέα μέρη και πολιτισμούς.

Για διακοπές έχω πάει μέχρι τη Ρόδο, κι αυτό πίσω στο 1998... που ήμουν αρκετά μικρός. Επίσης, χάρις την πολυήμερη του σχολείου, έχω επισκευθεί Αθήνα, Πάτρα. Μέχρι εκεί :( ...

Μ'αρέσουν αρκετά τα ταξίδια και φέτος εάν όλα πάνε καλά, θα ταξιδέψω εξωτερικό μαζί με την κοπέλα μου.

Δεν έχουμε αποφασίσει ακόμη σε ποιά χώρα θα πάμε. Όταν φτάσει η στιγμή, θα ζητήσω τη βοήθεια σας σε πιο εξειδικευμένες λεπτομέρειες.

Συγνώμη για τη μεγάλη εισαγωγή.

Καλώς σας βρήκα :)

Στέλιος
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Kαλως ηρθες στο σαιτ!

Οσο αφορα το φετινο σου ταξιδι, φροντισε να βρεις νωρις προορισμο και να βγαλεις τικετς!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
καλησπερα κι απο μενα!
 

Chilavert

Member
Μηνύματα
10
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
σας ευχαριστώ για την υποδοχή
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως μας ηρθες .Ομορφη η Κρητη ..περσι πηγα για πρωτη φορα.Σου ευχομαι να κανεις πολλα ταξιδια και στο εξωτερικο.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλωσήρθες και καλά ταξίδια! Προορισμοί υπάρχουν για όλα τα γούστα και για όλα τα πορτοφόλια! Άλλωστε εδώ μέσα θα βρεις σχεδόν τα πάντα όσον αφορά τα ταξίδια.
 

Chilavert

Member
Μηνύματα
10
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
ευχαριστώ πολύ. καλώς σας βρήκα :)
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Καλωσόρισες. Συνήθως όσοι δεν έχουν ταξιδέψει λένε "δε βαριέσαι, σαν τον τόπο μου τίποτα". Εσύ θέλεις να ταξιδέψεις, άρα έχεις κάνει το πρώτο βήμα.

Καλά ταξίδια λοιπόν!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλως τον!καλως ορισες στην παρεα μας!
εχε τα ματια σου ανοιχτα γιατι η επομενη συναντηση μας -των κρητικων- θα γινει στο ηρακλειο!!!!
οσο για το ταξιδακι με την κοπελα σου φροοντισε να το κλεισεις απο τωρα γιατι το καλοκαιρι ειναι εδω!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
:welcome2: καλησπερα και απο το γειτονικο Ρεθυμνο......εχε τα ματακια σου 14 στο φορουμ τον επομενο μηνα θα εχουμε συναντηση Τραβελστοριστων στο Ηρακλειο....μη μεινεις απ΄εξω ??????
Ανακοινωσεις θα βγουν προσεχως....να γνωρισεις και τους υπολοιπους φοιτητες....
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.271
Καλώς ήρθες.Εύχομαι να περάσεις πολύ καλά στό πρώτο σου ταξίδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.744
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom