Καλησπέρα

smartakis

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Άγιος Δομίνηκος
Γεια σας και από μένα! Το όνομά μου είναι Τάκης και μένω στον Πειραιά. Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που έχετε κάνει στο φορουμ και για όλες τις τόσο όμορφες και κατατοπιστικές περιγραφές σας.
Σε λίγες μέρες φεύγω για Βερολίνο (είχα πάει και πέρυσι) και το επόμενο ταξίδι θα είναι το Λουξεμβούργο, την πρωτοχρονιά.

Το όνειρό μου είναι να επισκευθω χώρες της Λατινικής Αμερικής και ιδιαίτερα τον Άγιο Δομίνηκο λόγω της αγάπης που έχω για την κουλτούρα και την μουσική αυτών των χωρών (bachata,salsa,vallenato,merengue κτλ).
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Καλωσήρθες και σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις σύντομα τα ταξίδια που ονειρεύεσαι! ;-)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
:welcome2: φαντάζομαι οτι πήρες είδηση οτι είσαι το 1500ο μέλος του σάϊτ. Καλορίζικος λοιπόν και ελπίζω να είσαι και γουρλής:clap::clap:
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Πράγματι, είσαι ο 1500οστός. Μπράβο!!!!!!
Δεφ., δώρο καλωσορίσματος στον φίλο μας, νομίζω ότι είναι απαραίτητο.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλωσορισες !!!και μαλιστα το 1500ο μελος του φορουμ ηδη μας αποκαλυψε οτι ανηκει στους λατινολατρεις!καλα ταξιδια να εχεις!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.386
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome: αλλος ενας Λατινολατρης! Πολυ χαιρομαι και πιστεψε με προσανατολιζεσαι σωστα προς Αγιο Δομηνικο!
Ειμαστε αρκετοι εδω που αγαπαμε την περιοχη και τη μουσικη της και εχουμε φιαξει δικο μας γκρουπακι οι Λατινολατρες.
Ευχομαι να πας συντομα αλλα σε προειδοποιω οτι η αρρωστια θα χειροτερεψει:lol:
 

smartakis

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Άγιος Δομίνηκος
Για να σας πω την αλήθεια δεν είχα παρατηρήσει πως είμαι το 1500ό μέλος :)
Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα και σίγουρα θα τα λέμε μέσω των θεμάτων του φορουμ :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.211
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom