Καλησπέρα

thanassis75

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Καλησπερα κι απο μενα.ειμαι νεο μελος και μετα απο πολλες ωρες στο σαιτ και διαβαζοντας τις υπεροχες ιστοριες των φιλων εδω,αποφασισα να γινω κι εγω μελος της μεγαλης αυτης υπεροχης κι ομορφης ομαδας!!
Σας ευχαριστω για την αποδοχη στην ομαδα και να εχουμε ολοι καλα ταξιδια στο μελλον!!!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.363
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Καλησπερα κι απο μενα.ειμαι νεο μελος και μετα απο πολλες ωρες στο σαιτ και διαβαζοντας τις υπεροχες ιστοριες των φιλων εδω,αποφασισα να γινω κι εγω μελος της μεγαλης αυτης υπεροχης κι ομορφης ομαδας!!
Σας ευχαριστω για την αποδοχη στην ομαδα και να εχουμε ολοι καλα ταξιδια στο μελλον!!!
:welcome: :pilot:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Γεια σου Θανάση και καλώς ήρθες. Τι σε έκανε να γραφτείς μέλος τελικά;

:welcome::welcome:
 

thanassis75

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
καλημέρα και χρόνια πολλά!! μου αρέσουν κι εμένα τα ταξίδια αλλά επειδή δε μπορώ να πηγαίνω,μπαίνω εδω και διαβάζω τις ιστορίες των άλλων μελλών απο τα μέρη που θα ήθελα να πάω κάποια στιγμή.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
καλημέρα και χρόνια πολλά!! μου αρέσουν κι εμένα τα ταξίδια αλλά επειδή δε μπορώ να πηγαίνω,μπαίνω εδω και διαβάζω τις ιστορίες των άλλων μελλών απο τα μέρη που θα ήθελα να πάω κάποια στιγμή.
Εύχομαι αυτό να αλλάξει και με την νέα χρονιά να ξεκινήσεις να πραγματοποιεις τα ταξίδια που επιθυμείς!!!
 

thanassis75

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Sassenach77!!! εύχομαι κι εγώ να είσαι κι εσυ καλά και να συνεχίζεις να ταξιδεύεις και να γνωρίζεις νεες χώρες και νέα τοπία!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.579
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom