Καλοκαιρι 2012.Εσεις που θα βουτηξετε;

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Χα! Τι σύμπτωση! Panpan εκεί ήταν να πάω πέρυσι για μαθήματα!! Ή τουλάχιστον αυτό μου τάξαν και μετά ακυρώθηκε :)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν ξερω για σας αλλα εγω θα βουτηξω στα χρεη. Κι απο χειμωνα θα κανω καταδυση σε κανα κελι. Θα ζητησω το vip του Ακη αφου μεχρι τοτε θα εχει βγει...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εχεις μια ταση με τις ακυρωσεις η μου φαινεται;:D
Άσε! Δεν την είχα παλιά, το 2011 το καλοκαίρι την απέκτησα και μου πάει σερί..Θα πηγαίναμε παρέα γιατί εκπαιδεύτρια στη σχολή αυτή ήταν φίλη φίλου. Τώρα όμως που βλέπω αυτά που πόσταρες, καλύτερα που δεν πήγα. Πολύ συνηθισμένα πράγματα... :bleh:
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
μιλούσα με τον tim που έχει βουτήξει σχεδόν σ' όλο τον κόσμο (including Great Coral Reef και Fiji) και μου έλεγε ότι στην Αγγλία, καλά σημεία για βουτιά είναι τα κάτωθι:
Selsey
Swanage
St. Ives στην Κορνουάλη
όπως και το νησί Lundy στον κόλπο του Cardiff

θα τα τιμήσω σίγουρα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Ένα πράγμα, ρε παιδάκι μου φέτος, νιώθω σαν να είμαι βουτηγμένη συνέχεια στα σκ@#@ και μόλις πάω εξωτερικό ξαναθυμάμαι πως είναι οι χαρούμενες κι αισιόδοξες φάτσες στο δρόμο, και αναπνέω.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ένα πράγμα, ρε παιδάκι μου φέτος, νιώθω σαν να είμαι βουτηγμένη συνέχεια στα σκ@#@ και μόλις πάω εξωτερικό ξαναθυμάμαι πως είναι οι χαρούμενες κι αισιόδοξες φάτσες στο δρόμο, και αναπνέω.
Με λιγα λογια μας λες σκατοφατσους...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Με λιγα λογια μας λες σκατοφατσους...
Δεν το εννοούσα έτσι, βρε παιδιά!
Χτες έγινε αυτό Νέα αυτοκτονία 44χρονου δασκάλου, με πολιτική παρακαταθήκη | TVXS - TV Χωρίς Σύνορα κι ήταν προσωπικός φίλος,. Πώς να νιώθω; Δε μπορώ ν' αναπνεύσω...
Συγγνώμη για το off topik.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.562
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom