Καλως Σας βρήκα!

Soula

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάι
Καλώς ήρθες.

Καλώς ήρθες.
Ετοιμάζομαι και γω για ένα ταξίδι στη Γερμανία.Που ακριβώς θα πας?


Γεια σε όλους!
Είμαι καινούργιο μέλος και λέω λίγο να σας συστηθώ. Είμαι 34 ετών και μου αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδας. Μέχρι στιγμής στο εξωτερικό έχω καταφέρει να επισκεφτώ μόνο Ευρωπαικες πόλεις (Ρώμη, Φλωρεντία, Σιένα, Λισσαβώνα, Πόρτο, Παρίσι, Βιέννη, Πράγα, Βουδαπέστη). Φέτος το καλοκαίρι θα πάω μια βδομάδα στη νότια γερμανία, γι αυτό και σε άλλο κομμάτι ζητώ βοήθεια, και μετά θα πάω για χαλάρωση μια βδομάδα στην Κω. Θα ήθελα πάρα πολύ να κάνω και ένα ταξίδι σε ένα εξωτικό μέρος, όπως Μπαλί, Μπόρα-Μπόρα.
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Να ξεκαθαρίσω αγαπητή stella ότι είμαι ταξιδιώτης. Όσο για τα μπόρα-μπόρα, πιστέυω ότι ένα ταξίδι σε ένα εξωτικό νησί μακριά από τις σκοτούρες της πόλης είναι ότι πρέπει για όλους μας!
Σου ζητώ συγγνώμη για την αλλαγή φύλλου, αλλά τα nicks μας μπερδεύουν. ΄Οσον αφορά τα Μπόρα Μπόρα, το μόνο που ήθελα ήταν να σου πω ότι πάτησες ένα από τα πιο νοσταλγικά κουμπιά του ταξιδιωτικού μου ονείρου. ΄Ολοι έχουμε το δικαίωμα των ονείρων, έτσι δεν είναι φίλε μου? Πάντως όποιος πάει πρώτος γράφει αναφορά και δη εκτεταμένη... ΄Οχι τσιγκουνιές με τον επίγειο παράδεισο...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Σου ζητώ συγγνώμη για την αλλαγή φύλλου, αλλά τα nicks μας μπερδεύουν. ΄Οσον αφορά τα Μπόρα Μπόρα, το μόνο που ήθελα ήταν να σου πω ότι πάτησες ένα από τα πιο νοσταλγικά κουμπιά του ταξιδιωτικού μου ονείρου. ΄Ολοι έχουμε το δικαίωμα των ονείρων, έτσι δεν είναι φίλε μου? Πάντως όποιος πάει πρώτος γράφει αναφορά και δη εκτεταμένη... ΄Οχι τσιγκουνιές με τον επίγειο παράδεισο...
Δεν κάνουμε ένα fun club Bora Bora και να πάμε όλοι μαζί;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
/σατανικό γέλιο mode on

δώστε μου λίγο χρόνο χεχεχεχεχε

/σατανικό γέλιο off
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
/σατανικό γέλιο mode on

δώστε μου λίγο χρόνο χεχεχεχεχε

/σατανικό γέλιο off
Τώρα με τα γκρουπ καταλάβαμε όλοι τι εννοούσες και προς τι το σατανικό γέλιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.323
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom