Καλως ήρθα

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Καλημέρα,


Με λένε Γιώργο είμαι 36 ετών και το πάθος μου για τα ταξίδια άσβεστο. Όσο πιο μακριά τόσο πιο καλά το δικό μου "μόττο". Αγαπημένος προορισμός η Νοτιοανατολική Ασία και γενικά τα τροπικά μέρη Προορισμοί που έχω ταξιδέψει οι κάτωθι:
  • Λονδίνο,Πορτσμουθ ,Σάουθαμπτον ,Πράγα,Σπίντλερουβ μλυν (Για σκι) ,Ρώμη,Βαρσοβία,Σόφια,Μπάνσκο (Για σκι),Ντουμπάι,Άμπου Ντάμπι,Μαλδίβες,Μπανγκόκ,Κο Σαμούι,Κο Τάο,Κο Πανγκάν ,Πούκετ,Κράμπι,Πί Πι islands,Κουάλα Λουμπούρ ,Λανγκάϊουι,Πενάνγκ,Τζακάρτα,Μπαλί ,Λομπόκ,Γκίλι Τραβανγκάν
  • Κωνσταντινούπολη
  • Βιέννη
  • Μπρατισλάβα
Ελπίζω να είμαι υγιείς και δυνατός να ταξιδεύω μέχρι τα 80 μου χρόνια.

Περισσότερα έπονται.

Ευχαριστώ:xmas_smile:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ορισες και καλη συνεχεια στα ταξιδια σου.
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Ευχαριστώ πολύυυυυυυυυυυ, καλως σας βρήκα.
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Καλώς ήρθες Γιώργο!!! :xmas_mrgreen: Να είσαι πάντα καλά να συνεχίσεις να ταξιδεύεις σε τόσο όμορφα και μακρινά μέρη! Θα μας γράψεις ιστοριούλες για τα εξωτικά σου ταξίδια? :sharkisland:
Είναι και πολλά! :clap:
Στις Maldives σε ποιο resort την έβγαλες? :cool:
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Ευχαριστω πολυ για την υποδοχη και τα καλα σου λογια.. Καλως σας βρηκα.. Προφανως σου αρεσουν και εσενα τα τροπικα μερη.. ε λοιπον εχουμε να λεμε πολλα..θα προσπαθησω να γραφω οσα περισσοτερα μπορω. Ως προς τις μαλδιβες περασα 2 εβδομαδες στο fillitheyo resort ( νοτια του μαλε). Ηταν ε κ π λ η κ τ ι κ α .... Να υποθεσω οτι εχεις παει μαλδιβες; εαν ναι πουυυυυ;
 

georgina mo

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας και χαρα σας και αντιο σας, γιατι φευγω............. Βραζιλια, Χιλη, Αργεντινη σε 10 μερες με το φιλο μου και "φιλο" σας Μiltoss. Eυχομαι υγεια για καλα ταξιδια οπως ο καθενας τα ορισει. Καλη ανταμωσηηηηηηηη!
 

Miltoss

Member
Μηνύματα
44
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΑριζοναΟρλεανη Γουατεμαλα
Ταξίδι-Όνειρο
Τρένο Ιμαλαιων ΠεκίνοΛάσα
Καλως όρισες Συνταξιδιώτησα !!! Καλο μας ταξίδι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Ευχαριστω πολυ για την υποδοχη και τα καλα σου λογια.. Καλως σας βρηκα.. Προφανως σου αρεσουν και εσενα τα τροπικα μερη.. ε λοιπον εχουμε να λεμε πολλα..θα προσπαθησω να γραφω οσα περισσοτερα μπορω. Ως προς τις μαλδιβες περασα 2 εβδομαδες στο fillitheyo resort ( νοτια του μαλε). Ηταν ε κ π λ η κ τ ι κ α .... Να υποθεσω οτι εχεις παει μαλδιβες; εαν ναι πουυυυυ;
Παρακαλώ Γιώργο! Καλώς σε βρήκαμε!!! Χαίρομαι που έχεις όρεξη να τα μοιραστείς μαζί μας...:clap:! Τρελαίνομαι για τα τροπικά μέρη..αν και δεν έχω καταφέρει να πάω σε κανένα από αυτά που θέλω προς το παρόν :xmas_sad:! Είμαι μικρούλα ακόμη και δεν έχω βγει εκτός Ευρώπης.. Με εξιτάρει πολύ το μακρινό και το εξωτικό και θέλω να πραγματοποιήσω ένα ταξίδι από τη ''λίστα'' μου το συντομότερο! Wow!!! 2 βδομάδες στις Μαλδίβες? Ζηλεύω!!! Είδα και το resort και μου έπεσε το σαγόνι... :shock: Ανυπομονώ ν'ακούσω λοιπόν τις εξωτικές σου αφηγήσεις...Μη με κρατήσεις σε αγωνία!
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Λοιπον nicole χωρις να γνωριζω την ηλικια σου. Σε ενημερωνω οτι στα ταξιδια που εχω κανει, μου εχει κανει εντυπωσει οτι συναντησα πολλα ατομα απο δυτικοευρωπαικες χωρες, που ταξιδευαν σε ηλικια πολυ μικρη. Στην αντιστοιχη δικη τους, εγω δεν ειχα φανταστει αυτα τα μερη. Εσυ ομως οπως φαινεται δεν τα εχεις απλα φανταστει αλλα εχεις μολυνθει απο το μικροβιο..οποτε ισως βρισκεσαι πιο κοντα απο οσο νομιζεις.
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Λοιπον nicole χωρις να γνωριζω την ηλικια σου. Σε ενημερωνω οτι στα ταξιδια που εχω κανει, μου εχει κανει εντυπωσει οτι συναντησα πολλα ατομα απο δυτικοευρωπαικες χωρες, που ταξιδευαν σε ηλικια πολυ μικρη. Στην αντιστοιχη δικη τους, εγω δεν ειχα φανταστει αυτα τα μερη. Εσυ ομως οπως φαινεται δεν τα εχεις απλα φανταστει αλλα εχεις μολυνθει απο το μικροβιο..οποτε ισως βρισκεσαι πιο κοντα απο οσο νομιζεις.
Χαχαχα, έτσι όπως τα λες,... έχω μολυνθεί και αυτό το μικρόβιο δεν θέλω να περάσει ποτέ! Ταξιδεύω κάθε μέρα νοερά μέσα από το travel stories και μαθαίνω για μέρη που δεν είχα καν σκεφτεί να πάω και αυξάνεται η λίστα μου, καταστροφή :haha: :haha:! Είμαι 22 :xmas_redface: και ελπίζω μέχρι τα 25 μου να έχω καταφέρει να προσθέσω στο ενεργητικό μου μερικές μακρινές αξέχαστες ταξιδιωτικές εμπειρίες!
Κάνε την αρχή και γράψε μας για Ταϊλάνδη ή Μαλδίβες ή Ινδονησία!!! :xalara:
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Ευχαριστω......!!!!!!! Αυτη ειναι ευχη. Καλα να ημαστε ολοι και να ταξιδευουμε οσο παει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.298
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom