Καλως σας βρηκα συνταξιδιωτες του κοσμου !

KingTheo4

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπερα παιδια,

Με λενε Σακη και ειπα να εγγραφω στο σαιτ του Travelstories μια που το παρακουλουθω αρκετο καιρο τωρα.

Συγχωρηστε με για κανενα ορθογραφικο λαθακι μιας που εχω ζησει το μεγαλυτερο μερος της ζωης μου στο εξωτερικο και εχω κανα 4 χρονια τωρα στην Ελλαδα.

Τα ταξιδια ειναι ενα σπουδαιο κομματι της ζωης μου απο τα 17 μου χρονια οταν εκανα το πρωτο μου ταξιδι μονος.

Ειχα την τυχη να εχω επισκεφτει αρκετα μερη τα τελευταια 14 χρονια και ελπιζω να μπορεσω να βοηθησω με καποιες απο τις εμπειριες μου καποια μελη απο εδω μεσα στα μελλοντικα τους ταξιδια.

Αυτα για την ωρα απο μενα μιας που εφτασε η ωρα να την πεσουμε και να ονειρευτουμε το καλοκαιρινο μας ταξιδι στο Μεξικο. :bleh:

Φιλια
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Καλωσηρθες!!!:clap:
Βολεψου και με την ησυχια σου μας γραφεις και καμια ιστορια!!!
Κατα προτιμηση ξεκινα απο Αγιο Δομηνικο,που με ενδιαφερει αμμεσα!!:cool:
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλως ηρθες, για τα ορθογραφικα μην σε νοιαζει καθολου, να εχω κι εγω παρεα. Καλα να περασεις στο Μεξικο, περιμενουμε τις ταξ ιστοριες σου
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλώς όρισες! Μια και μας έχεις παρακολουθήσει για κάποιον καιρό θα έχεις πάρει χαμπάρι τι μουρλοί που είμαστε, άρα εκτός από καλά ταξίδια έχω να σου ευχηθώ και καλες ωρες πτήσης εδώ μεσα.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
:welcome: και από μένα λοιπόν!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες στην παρεα .Περιμενουμε εμπειριες και απο την λατρεμενη μου Αυστραλια.
 

KingTheo4

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ευχαριστο για το καλοσορισμα παιδια,

οσο αφορα τωρα την Αυστραλια και τον Αγιο Δομινικο σιγουρα θα εχω να γραψω καμια καλη ιστορια μιας που το ενα ειναι το ( κατα εμενα παντα ) αγαπημενο μου μερος για να ζησεις ( περα του οτι ειναι και απλα για ταξιδι ενας απιστευτος προορισμος) και το αλλο το αγαπημενο μερος διακοπων μου μεχρι τωρα.

Εχουμε να πουμε πολλα δηλαδη ! ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom