Καλώς ήρθατε.

dimitrisgia

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ένα μεγάλο γεια στην όμορφη παρέα του forum,αλλά και του site.δημήτρης λέγομαι παιδιά και είμαι από λάρισα!σαν νέο μέλος και εγώ καλός σας βρήκα με ανταλλαγή απόψεων και ωραίες συζητήσεις να έχουμε!βασικά τον λογαριασμό δεν θα τον έχω μόνος μου αλλλα θα μπαίνει και ο αδερφός μου με την νύφη μου,απλά έχω μια πείρα καλύτερη και όρεξη με την τεχνολογία αλλά και τα δυαδικτιακά site και forum ..αυτοί βασικά πηγαίνουν ταξίδια πολλά γιατί δεν έχουν και μεγάλη ανάγκη...ειδικά η νύφη μου...μου αρέσουν υπερβολικά τα ταξίδια και εμένα και έχω γυρίσει την ελλάδα επειδή μου αρέσει υπερβολικά και στο εξωτερικό ακόμα δεν έχω βγει γιατί η ελλάς δεν τελειώνει με τίποτα αλλά πηγαίνω μόνο όταν υπάρχει χρόνος και χρήμα όπως βέβαια και σε όλους μας και πλέον έτσι όπως μας κατάντησαν να μην έχουμε τίποτα...ούτε χρόνο αλλά ούτε και χρήμα διαθέσιμο για διακοπές και ταξίδια..έχω κάποιες ερωτήσεις βασικά τώρα αλλά θα ανοίξω θέμα εντός ολίγων ημερών για κάποιες πληροφορίες που χρειάζομαι και κάποιες συμαντικές βοήθειες που χρειάζομαι για εξωτερικό....και πάλι καλός σας βρήκα!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.394
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Δημήτρη καλώς όρισες στη παρέα μας.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλώς ήρθες !!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες Δημητρη στην παρεα.
 

gatath

Member
Μηνύματα
108
Likes
62
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Γεια σας κι απο μένα! Επισκεπτόμουν συχνά αυτό το site χωρίς όμως να έχω γίνει μέλος. Αλλά σήμερα , λίγο ο ήλιος... λίγο το ότι είναι Παρασκευή....αποφάσισα να κάνω κι εγώ εγγραφή :) Τα ταξίδια για μένα είναι η απόλυτη ευτυχία. Όταν δεν έχω κάποιο ταξίδι να περιμένω νιώθω να πνίγομαι! Δυστυχώς, για τους κλασικούς λόγους, δεν είναι τόσο εύκολο να ταξιδεύω συνέχεια. Αυτό το site όμως με βοηθάει να ταξιδεύω έστω νοερά. Και φυσικά είναι μια πολύ καλή πηγή πληροφοριών για να σχεδιάζω και τα πραγματικά μου ταξίδια που εύχομαι να είναι πάρα πάρα πολλά!
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλώς ήρθες !!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες.
 

dimvol1

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
γεια σας παιδια!να χουμε λεφτα να ταξιδευουμε...αντε να δουμε.....
 

Tna

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας ταξιδοφιλοι! Είμαι νέο μέλος και έχω τρελή αγάπη στα ταξιδια... Έχω ταξιδέψει σε αρκετα μέρη αλλα πάντα υπάρχει κάτι νέο να δεις και να αγάπη ζεις σε ένα τόπο! Και όσο μπορω και θα το συνεχίζω! Συνεχιστε να γράφετε ώστε όλοι να βγούμε απο τη στενότητα του τόπου μας , που αν και πανέμορφος είναι μόνο ένα κομμάτι του κόσμου μας!
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Γειά σου και καλώς ήρθες !!!
 

georgia218

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
την καλησπέρα σε όλους!!!!!!!! ονομαζομαι Γεωργία, δεν εχω κ πολλες ταξιδιωτικες εμπειριες αλλα σκοπευω να αποκτεισω!!! απο ελλαδα εχω επισκεφτει αρκετα μερη ενω εξωτερικο Σκόπια, Βουλγαρια κ Ιταλια...
αυτο το καλοκαιρι σκεφτομαστε με την αδερφη μου να κανουμε το γυρο μιας χωρας (με τρενο) κ ψαχνουμε να βρουμε εναν ενδιαφερον προορισμο για αρχη, με αρκετα event...πιστευω ειμαι στο καταλληλο σαιτ για να πληροφορηθω..

αυτα μεχρι στιγμης απο μενα.. :)
χαρηκα που σας βρηκα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom