Καλώς ήρθατε.

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Καλώς ήρθες κ από μένα!
 

diermineas

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους! Λέγομαι Αλέξανδρος και είμαι από την Οδησσό Ουκρανίας. Τυχαία βρήκα το φόρουμ σας, διάβασα μερικά θέματα και ενδιαφέρθηκα. Εδώ απ'οτι βλέπω θα μπορέσω να βρω κάποιες πληροφορίες για τον εαυτό μου, αλλά και θα μπορέσω να δώσω και κάποιες πληροφορίες για την πόλη και χώρα μου για την κοινότητά σας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.865
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Αλέξανδρε καλώς όρισες στην παρέα του τραβελστόρις.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλώς ήρθες Αλέξανδρε!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες και απο εμας.
 

athena333

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!

Απορώ γιατί δεν είχα γραφτεί νωρίτερα, μιας και τρελαίνομαι για ταξίδια και 'συμβουλεύομαι'/'ψαχουλεύω' το συγκεκριμένο σάιτ κάθε φορά που ετοιμάζομαι για...φυγή!!! Ποτέ δεν είναι αργά όμως και να που σήμερα έγινα και εγώ μέλος της όμορφης παρέας σας!

Είμαι η Αθηνά (όπως προδίδει και το πρωτότυπο και ευφάνταστο νικνέιμ μου) και έχω ταξιδέψει μέχρι στιγμής στο, μόλις, 8% του κόσμου, σύμφωνα με τον ταξιδιωτικό χάρτη που συμπλήρωσα εδώ. Θα προσπαθήσω φυσικά να αυξήσω αυτό το ποσοστό, παρά τους δύσκολους καιρούς που διανύουμε...
Πέρα από τους προλόγους,τις χαριτωμενιές και τα τυπικά θέλω να γράψω το εξής: Αγάπησα τα ταξίδια γιατί μεγάλωσα σε μία οικογένεια που μου έμαθε να ταξιδεύω με το μυαλό και το σώμα μου και με στήριζε τόσο υλικά όσο και πνευματικά για να ανοίξω τους ορίζοντές μου.
Ο πατέρας μου, ο οποίος ταξίδεψε και ο ίδιος αρκετά, κυρίως όμως στην Ελλάδα λόγω επαγγέλματος(τοπογράφος) έφυγε στις 16 Δεκεμβρίου για το μεγάλο του ταξίδι. Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να είναι αυτό το καλύτερο απ'όλα και να είναι ευτυχισμένος στον προορισμό του!Μπαμπά σε αγαπώ και θα σε έχω πάντα μαζί μου,μες στην καρδιά μου, όπου και αν βρίσκομαι!

Δεν θέλω να σας 'ρίξω' , η ζωή συνεχίζεται με πολλές, πολλές, όμορφες εικόνες και να θυμάστε: εμείς που ταξιδεύουμε, θα ταξιδεύουμε πάντα, νόου μάτερ γουάτ!

Καλώς σας βρήκα!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.865
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Αθηνά καλώς όρισες στην μεγάλη μας παρέα.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Κααλώς τον !!! :xmas_confused:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.858
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom