Καλώς ήρθατε.

Kaloger

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Έγραψα και αλλο ένα μήνυμα αλλα δεν εμφανίστηκε..δεν το έχω μάθει ακόμα,απλά έγραφα οτι λατρευω τα ταξιδια,έχω παει σε 4 χωρες ,είμαι 22 κ θα ήθελα να γυρίσω όλο τον κόσμο αν μπορεσωω..τώρα απλά επειδή αυτο το καλοκαίρι θέλω να παω στο σαν φραντσισκο,έλεγα οτι τα εισιτήρια κάθε μέρα ακριβαίνουν,κ δεν μπορω ν τα κλείσω απο τώρα..δεν ξέρω αν θα βγάλουν καμία προσφορά..εχεις κανείς ιδέα για αυτο το θέμα;
 

HopeaEnkeli

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Χαίρεται! Είμαι η HopeaEnkeli και είμαι καλά :p Ταξιδιωτικές εμπειρίες δεν έχω πολλές, όμως μικρή είμαι ακόμα :p
Καλώς σας βρήκα :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.766
Likes
15.415
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς ήρθες στην παρέα μας.
 

dimitriskok

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Γεια σας και καλώς σας βρήκα! Σαν λάτρης των ταξιδιών ομολογώ ότι αργά σας ανακάλυψα. Θα παραμείνω όμως αρκετές δεκαετίες. Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά στους συντελεστές και φυσικά στους συν-ταξιδιάρηδες. :clap:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα είμαι και εγώ καινούρια στην παρέα. Έχω υποβάλει ήδη σε άλλο τόπικ τις απορίες μου, οι οποίες απαντήθηκαν αμέσως. Χαίρομαι που σας ανακάλυψα και ανυπομονώ να μοιραστώ τις ταξιδιωτικές μου εμπειρίες μαζί σας, καθώς και να βοηθήσω όπου μπορώ να φανώ χρήσιμη. Καλώς σας βρήκα.:p
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Γεια σας και καλώς σας βρήκα!
Καλως ηρθες στην παρεα μας!Φτανει το οτι μας ανακαλυψες:D!

Καλησπέρα είμαι και εγώ καινούρια στην παρέα.
Καλως ηρθες και συ στην παρεα μας.Θα περασεις ομορφα μαζι μας:D!
Σιγα,σιγα,θα ερθουν και οι υπολοιποι,να σας υποδεχτουν!Τωρα σηκωνονται απο την μεσημεριανη σιεστα....:bleh:!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.766
Likes
15.415
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Καλως ηρθες στην παρεα μας!Φτανει το οτι μας ανακαλυψες:D!


Καλως ηρθες και συ στην παρεα μας.Θα περασεις ομορφα μαζι μας:D!
Σιγα,σιγα,θα ερθουν και οι υπολοιποι,να σας υποδεχτουν!Τωρα σηκωνονται απο την μεσημεριανη σιεστα....:bleh:!!
σας καλωσορίζω και εγώ λοιπόν ένας από τους υπόλοιπους.
καλώς ήρθατε και καλή παραμονή στο φόρουμ.

υ.γ. αγαπητή καρφίτσα απο το πρωί εδώ είμαι,αλλά έχω φωτιά στον κ@λο μου ετοιμάζοντας το ταξίδι για τη βαυαρία.:clap::clap:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθατε και απο εμας.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
υ.γ. αγαπητή καρφίτσα απο το πρωί εδώ είμαι,αλλά έχω φωτιά στον κ@λο μου ετοιμάζοντας το ταξίδι για τη βαυαρία.:clap::clap:
Ε...καλα..σε 35 μερες φευγεις,απο τωρα ετοιμαζεσαι..?Δικαιολογιες...(εχεις βαλει τον ..ρουφιανο,κατω απο τα μηνυματα)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.025
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom