Καλώς ήρθατε.

lostre

Member
Μηνύματα
28
Likes
24
Την καλησπέρα μου στην ωραία σας παρέα. Απο σήμερα θα ταξιδεύω μαζί σας.... :pirates:
 
Last edited by a moderator:

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες στην παρεα.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
:welcome: Καλως ηρθες lostre....ευχομαι να εχεις καλα ταξιδια!
Απ'οτι ειδα,η προεδρος Αννα σε υποδεχτηκε πρωτη...συνεπεστατη,οπως παντα :) ,ενω,το μελος Μακης την εχει κοπανησει...οι υπολοιποι,θα ερθουν σιγα-σιγα! :D
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Oχι μονο like αλλα και ''ευχαριστω''. Θα σκασει ο Μακης!!! :D
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.761
Likes
15.407
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Oχι μονο like αλλα και ''ευχαριστω''. Θα σκασει ο Μακης!!! :D

ρε δεν θα κάτσω στον θρόνο του Αρθούρου τώρα που θα πάω στο Εδιμβούργο, δεν θα κατεβαίνω από εκεί, να δείτε μετά ποιος είναι ο βασιλιάς εδώ μέσα και ποιος ο "Πρόεδρος".
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.761
Likes
15.407
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μ'αυτά και μ'αυτά ξέχασα να καλωσορίσω το νέο μέλος.
lostre καλώς όρισες.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
ρε δεν θα κάτσω στον θρόνο του Αρθούρου τώρα που θα πάω στο Εδιμβούργο, δεν θα κατεβαίνω από εκεί, να δείτε μετά ποιος είναι ο βασιλιάς εδώ μέσα και ποιος ο "Πρόεδρος".
Eσυ πας για το θρονο του Αρθουρου. Εγω θα παω στο Τατοι για τον αλλον θρονο! :p
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.761
Likes
15.407
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
έτσι μπράβο.να βρούμε και έναν θρόνο και για την καρφίτσα να δούμε ποιος θα μας κουνιέται μετά εδώ μέσα. ;)
 

thomas94

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Παιδιά καλημέρα και καλώς σας βρήκα :) Είναι η πρώτη φορά που γράφω σε φόρουμ, για αυτό συγχωρέστε με αν δεν γράφω με το σωστό ύφος/γλωσσα κ.λ.π. Είμαι φοιτητής, 1ετής, και θα ηθελα να παω διακοπές με την κοπέλα μου. Ωστόσο σκέφτηκα αντι να παμε σε κάποιο νησί να κάνουμε ένα μικρό tour με εναρκτήριο σημείο την Αθήνα και να καταλήξουμε στην Χαλκιδική (η κοπέλα μου έχει εξοχικό στο 2ο πόδι). Σκέφτηκα στο ενδιάμεσο να μείνουμε μια νύχτα σε camping στον Αγ. Ιωάννη και να κάνουμε μια διανυκτέρευση στο Μέτσοβο (θα ήθελα πάρα πολύ να πάω μόνο για να το δω). Μπορείτε, αν γίνεται, να μου υποδείξετε μερικά ωραία μέρη να επισκεφθούμε στη διαδρομή πριν φτάσουμε Χαλκδική (π.χ. παραλίες, κανένα ωραίο μέρος για να μείνουμε κ..α.), και που ακριβώς να βγούμε στο 2ο πόδι της χαλκιδικής; Θα ήθελα κυρίως ήρεμα μπαράκια στην παραλία, με ρομαντισμό. Για κλαμπς, αν πάμε, θα πάμε μόνο μια φορά. Θα μετακινούμαστε με αυτοκίνητο. Συγγνώμη για το μεγάλο post :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.843
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom