Καλώς ήρθατε.

taxidiotissa

Member
Μηνύματα
30
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου-Πίτσου
Νάμαι κι εγώ στην παρέα σας! Μετά από τόσο διάβασμα των ιστοριών που μας ταξιδεύουν και μας γλυκαίνουν την ψυχούλα, αποφάσισα να γραφτώ κι εγώ , για να μοιράζομαι με όλους σας τα ταξίδια που κάνουμε ή ονειρευόμαστε! Είμαι,όμως,πρωτάκι στα sites και προβλέπω να κάνω διάφορες ηλεκτρονικές χαζομαρούλες, οπότε ζητάω ,εκ των προτέρων ,την κατανόησή σας!
 

taxidiotissa

Member
Μηνύματα
30
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου-Πίτσου
:welcome:καλως ηρθες @eleutheria...
Υ.Γ. Οι "επι της υποδοχης νεων μελων"κανουν μπανακια τωρα :xalara:
Ζήλεψα κι εγώ , ως νέο μέλος,την χαρούμενη υποδοχή του προηγούμενου έτσι, λέω κι εγώ στον εαυτό μου το "καλώς ώρισα"!!
 

taxidiotissa

Member
Μηνύματα
30
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου-Πίτσου
Καλώς σας βρήκα, καρφιτσούλα!Χαίρομαι που με καλωσόρισε και μένα κάποιος(από όσους δεν κάνουν τα μπάνια τους!!)
Φεύγω την άλλη βδομάδα και ψάχνω το Θανάση ως ειδικό επί της Κρακοβίας, αλλά μάλλον βρίσκεται ακόμη στο Μπακού,Μήπως ξέρεις που να απευθυνθώ για τις συγκοινωνίες μεταξύ Βελιγραδίου, Βουδαπέστης και Κρακοβίας;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
,Μήπως ξέρεις που να απευθυνθώ για τις συγκοινωνίες μεταξύ Βελιγραδίου, Βουδαπέστης και Κρακοβίας;
Αν κανεις "αναζητηση"με τα ονοματα των πολεων θα σου βγαλουν πολλα ανοιγμενα θεματα...σιγουρα κατι θα βρεις που να κανει...αν δεν βρεις,βαλε την ερωτηση σου σε ενα απο αυτα...αλλα σε ενα μονο και ολο και καποιος θα απαντησει.
 

taxidiotissa

Member
Μηνύματα
30
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου-Πίτσου
Ευχαριστώ, καλή μου καρφιτσούλα!:clap:Που να μπω για να μιλήσω με άλλα ψαράκια σαν και μένα;:p
 

taxidiotissa

Member
Μηνύματα
30
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου-Πίτσου
Νομίζω ότι, αν και Μόγλης, το έκανα ήδη! Έστειλα και μήνυμα σε ένα νέο μέλος, όπου είχες και συ ένα σχόλιο, με το οποίο συμφώνησα απολύτως!:)
 

pDosto

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Γεια σε όλους! Αυτό το site είναι πραγματικά θησαυρός πληροφοριών και για αυτό ίσως σας ζαλίσω με ερωτήσεις στην αρχή αλλά θα προσπαθήσω να το ξεπληρώσω βοηθώντας και γω νέα μέλη με τη σειρά μου (όταν "παλιώσω")
;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom