Καλώς ήρθατε.

cat_mess

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλημέρα σε όλη την κοινότητα! Παρόλο που διαβάζω και συμβουλεύομαι αρκετό καιρό το site "αόρατη", αποφάσισα να γίνω μέλος σήμερα. Θα ήθελα ευχαριστήσω όλα τα μέλη που μοιράζονται τις ιστορίες τους καθώς και όλους όσους βοηθάνε σε απορίες που μας βοήθησαν να πραγματοποιήσουμε το ταξίδι των ονείρων μας. Εύχομαι καλά ταξίδια σε όλους!
 

Chris Bill

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
καλησπερα και απο μενα.....εχω παρακολουθησει κατα καιρους συζητησεις σας....και χαιρομαι που εχετε βοηθησει κοσμο να προετοιμαστει για τα ταξιδακια του......
ηρθε ο καιρος να γινω και εγω μελος.....
καλα ταξιδια σε ολους
 

Yota G.

Member
Μηνύματα
7
Likes
4
Καλησπέρα, είμαι η Γιώτα, κάποτε ταξίδευα αρκετά (Αγγλία, Γαλλία, Ιταλία, Τουρκία, Κύπρος, Γερμανία, Ηνωμένες Πολιτείες) αλλά έχω να ταξιδέψω 10 ολόκληρα χρόνια! Το 2018 όμως θα είναι η χρονιά που επιτέλους θα μπορέσω , αν όλα πάνε καλά, να κάνω ένα ταξίδι που χρόνια σκέφτομαι και επιθυμώ: Τοσκάνη! Ήδη άνοιξα ένα θέμα με τις απορίες μου ,καλώς σας βρήκα και καλά μας ταξίδια!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Γιώτα καλώς ήρθες στην παρέα μας.
 

KAPE

New Member
Μηνύματα
1
Likes
2
Καλημέρα σε όλους καλώς σας βρήκα, με λένε Δημήτρη και μετά από πολύ καιρό που παρακολουθώ το forum αποφάσισα να γίνω μέλος της κοινότητας για την ανταλλαγή ταξιδιωτικών εμπειριών σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας είναι πολύτιμη.
 

Malou

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλημέρα και απο μένα και καλώς σας βρήκα!είμαι η Μαλού και λατρεύω τα ταξίδια, αν και τα τελευταία χρόνια λόγω μικρών παιδιών δεν έκανα όσα θα ήθελα!απο περυσι όμως πήραμε πάλι μπροστά, και προσπαθώ να αναπληρώσω τον χαμένο χρόνο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom