Καλώς ήρθατε.

Ephi St

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαδαγασκάρη
Ηola!!! Χαίρομαι πολύ που έγινε μέλος στην ομάδα σας. Μέσα από τις ιστορίες σας ταξιδεύουμε σε καινούργια μέρη και με τις υπέροχες περιγραφές σας μας κάνετε να δημιουργούμε εικόνες , όπως συμβαίνει στα βιβλία.:):surf1:
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
:welcome2:
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Ηola!!! Χαίρομαι πολύ που έγινε μέλος στην ομάδα σας. Μέσα από τις ιστορίες σας ταξιδεύουμε σε καινούργια μέρη και με τις υπέροχες περιγραφές σας μας κάνετε να δημιουργούμε εικόνες , όπως συμβαίνει στα βιβλία.:):surf1:
:welcome:
 

dany

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
ΧΑΙΡΕΤΕ!!!

ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΟΝΜΑΡΤΗ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ. ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ;
 
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
ΧΑΙΡΕΤΕ!!!


ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΟΝΜΑΡΤΗ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ. ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ;
Καλώς ήρθες.

Παρακαλώ μην γράφεις ΚΕΦΑΛΑΙΑ και διόρθωσε το μήνυμά σου.
Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ που αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και τα greeklish, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του.

Για αυτό που ρωτάς: δες και ρώτα εδώ https://www.travelstories.gr/commun...μονής-Οικονομικά-ξενοδοχεία-στο-Παρίσι.32711/
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.660
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλησπέρα στην παρέα, είμαι η Δώρα και χαίρομαι που επιτέλους σας βρήκα. Η αλήθεια είναι οτι σ αυτό το φόρουμ βρίσκω τα πάντα για ταξίδια και οι συμβουλές σας είναι πολύ χρήσιμες :)
:welcome2:
 

Providen

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Γεια σας , καλώς σας βρήκα.
Δυστυχώς αργησα να ανακαλύψω αυτην την σελίδα , εχω διαβασει αρκετες ιστορίες αλλά τωρα αποφάσισα να εγγραφω γις να μοιραστω και εγώ τις δικες μου σιγά σιγά.
Συγχαρητήρια σε όσους ποσταρουν και στους διαχειριστές γις την εξαιρετική δουλειά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom