Καλώς ήρθατε.

petrosar

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΠΟΥΕΝΟΣ ΑΙΡΕΣ
Καλησπέρα στην κοινότητα
 

Anas Tassos

Member
Μηνύματα
168
Likes
1.218
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παπούα Νεα Γουινέα
Καλημέρα, ιδιαίτερα στη νεολαία! Είμαι ετών 70 και συνταξιούχος!!!
Έχω ταξιδέψει πολύ και τώρα με το lockdown έχω πάθει Σύνδρομο ταξιδιωτκής στέρησης.
Λέω να το αντιμετωπίσω κάπως με ιντερνετικά ταξίδια.
Αλλά ας μου πει κάπιος οως μπορώ να δημοσιεύσω μια δική μου ιστορία. Ακόμα δεν το κατάλαβα πως γίνεται.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλημέρα, ιδιαίτερα στη νεολαία! Είμαι ετών 70 και συνταξιούχος!!!
Έχω ταξιδέψει πολύ και τώρα με το lockdown έχω πάθει Σύνδρομο ταξιδιωτκής στέρησης.
Λέω να το αντιμετωπίσω κάπως με ιντερνετικά ταξίδια.
Αλλά ας μου πει κάπιος οως μπορώ να δημοσιεύσω μια δική μου ιστορία. Ακόμα δεν το κατάλαβα πως γίνεται.
Καλημέρα και καλώς ήρθες!
Εδώ https://www.travelstories.gr/community/threads/Οδηγίες-για-συγγραφή-Ταξιδιωτικής-Ιστορίας.47956/
μπορείς να βρεις οδηγίες για συγγραφή ταξιδιωτικές ιστορίες. Για όποια άλλη απορία μπορείς να ρωτήσεις.:)
 

Anas Tassos

Member
Μηνύματα
168
Likes
1.218
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παπούα Νεα Γουινέα
Καλώς τον/την/τους! Ναι περάσαμε, αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν ενθουσιάστηκε με και ίσως το αδικησαμε το σημείο ...

Μιας που έχεις πάει σε τόσα μέρη δε γράφεις μια ιστορία συγκριτικα για ολες τις χωρες Καραϊβικής; Ειμαι πολλες που δεν εχω πάει κι επειδη κι εμενα η Ντομινικα ειναι η αγαπημενη μου, μαλλ6πν ταιριαζουν τα γουστα μας, θα ειχε ενδοαφερον ενα τοπ-10.
Ευχαριστώ αλλά έχω δυο δυσκολίες. Πρώτη ότι δεν ξέρω ακόμα το σύστημα . Είναι εύκολο?
Η δεύτερη δυσκολία είναι ότι τα ταξίδια μου είναι λίγο παλιά. Θα άξιζε να τα γράψω μετά ένα χρόνο και πλέον?
Τελευταία ερώτηση: πόσο μεγάλο να είναι το στόρι? Συνήθως γράφω από 500 λέξεις και πάνω για κάθε ημέρα ταξιδιού. Πρέπει να στείλω όλο το στόρι με μιάς?
Περιμένω απάντησή σου φίλε μου.
Anas Τάσος
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.340
Likes
14.203
Ευχαριστώ αλλά έχω δυο δυσκολίες. Πρώτη ότι δεν ξέρω ακόμα το σύστημα . Είναι εύκολο?
Η δεύτερη δυσκολία είναι ότι τα ταξίδια μου είναι λίγο παλιά. Θα άξιζε να τα γράψω μετά ένα χρόνο και πλέον?
Τελευταία ερώτηση: πόσο μεγάλο να είναι το στόρι? Συνήθως γράφω από 500 λέξεις και πάνω για κάθε ημέρα ταξιδιού. Πρέπει να στείλω όλο το στόρι με μιάς?
Περιμένω απάντησή σου φίλε μου.
Anas Τάσος
Σαν αναγνώστης λεω ότι αξίζει να γράψεις όσο παλιά και αν είναι τα ταξίδια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ευχαριστώ αλλά έχω δυο δυσκολίες. Πρώτη ότι δεν ξέρω ακόμα το σύστημα . Είναι εύκολο?
Η δεύτερη δυσκολία είναι ότι τα ταξίδια μου είναι λίγο παλιά. Θα άξιζε να τα γράψω μετά ένα χρόνο και πλέον?
Τελευταία ερώτηση: πόσο μεγάλο να είναι το στόρι? Συνήθως γράφω από 500 λέξεις και πάνω για κάθε ημέρα ταξιδιού. Πρέπει να στείλω όλο το στόρι με μιάς?
Περιμένω απάντησή σου φίλε μου.
Anas Τάσος
Σου απαντώ με πμ για να μην είμαστε οφ τοπικ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.820
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom