Καλώς ήρθατε.

anti1

Member
Μηνύματα
41
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Χμ...δεν ξέρω ακόμη
Ε...μαλλον δεν ειναι προδοτης απλα του εδινες λιγα...Κακο ειναι που εχει στοχους και θελει να ανεβει??? @Ithanos με ποσα εισαι ευχαριστημενος να συμπραξεις μαζι μου? Οσα και να σου προσφερει δινω παραπανω..,
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Του έχω δώσει τη θέση του ταμία... :D
 

anti1

Member
Μηνύματα
41
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Χμ...δεν ξέρω ακόμη
Δεν του εδωσες την θεση του ταμια...Οταν πηρα εγω του αντιπροεδρου ο @Ιthanos πηρε του ταμια...Τοσο καιρο ετσι τον ειχες χωρις καρεκλα...Αρα εγω του εδωσα κινητρα!
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Δεν του εδωσες την θεση του ταμια...Οταν πηρα εγω του αντιπροεδρου ο @Ιthanos πηρε του ταμια...Τοσο καιρο ετσι τον ειχες χωρις καρεκλα...Αρα εγω του εδωσα κινητρα!
Όχι που θα την άφηνα :D
 

anti1

Member
Μηνύματα
41
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Χμ...δεν ξέρω ακόμη
Μα γιατι να την αφησεις, τοσο καιρο μονη της η καημενη, καποιος επρεπε να της δωσει λιγη σημασια...:D
 

Maren

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Γεια σας κι απο μενα!! Καλως σας βρηκα!!!
 
Last edited by a moderator:

metic

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
New York!
Γειά σας και από μενα!Χάρηκα πολύ οταν ανακάλυψα το site.Ειμαι 18 χρονών και προς το παρόν έχω ταξιδέψει μόνο Ιταλία και Ρωσία,θέλω όμως να γυρίσω όλο τον κόσμο...Το επόμενο μου ταξίδι θα είναι Νέα Υόρκη...σε κανένα μήνα!Έχει πολύ ενδιαφέρονται πράγματα στο site ,έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά,συνεχίστε έτσι!
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες metic.

Όπως ίσως παρατήρησες, το site έχει βαθειές γνώσεις για τη Νέα Υόρκη (βλέπε Defkalion :) ). Οπότε, θα έχεις και extra full πληροφόρηση.

Αν θες και αν υπάρχει και υλικό, μπορείς να ανεβάσεις και φωτογραφίες από τα μέρη που έχεις πάει στην gallery του site. Θα επανέρθω κάποια στιγμή για να ζητήσω πληροφορίες για Ρωσία. Είναι ένας από τους επόμενους στόχους μου.

Welcome και πάλι :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες metic στην παρέα μας. Σε ζηλεύω που πας ΝΥ, εγώ έχω 10 μήνες να πάω και έχω πάθει στέρηση! Οτιδήποτε χρειαστείς για το ταξίδι σου μη διστάσεις να ρωτήσεις. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom