Καλώς ήρθατε.

athinaios

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
βουλγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνία
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Καλησπέρα ανακάλυψα το μπλόγκ αυτό από ένα φίλο που μοιραζόμαστε την κοινή αγάπη για τα ταξίδια.Ομολογώ ότι είμαι ενθουσιασμένος από τη στιγμή που το ανακάλυψα.Τις τελευταίες μέρες προσπαθώ να μάθω να το χειρίζομαι τόσο το προφίλ μου όσο και πώς να ανεβάζω φωτογραφίες.Υπάρχει κάποιο όριο για τα προσωπικά άλπουμς?Μέχρι πόσες φώτος μπορώ να ανεβάσω?Αναφορικά με τα ταξίδια μου έχω ταξιδέψει αρκετά αν και είμαι ακόμα φοιτητής και επιθυμώ τι άλλο?να πάω παντού να ανακαλύψω όλον τον κόσμο.Το μπλόγκ μου άνοιξε νέες πόρτες με τις φωτογραφίες και τις διηγήσεις των μελών,και το βρίσκω συναρπαστικό.Καλώς σας βρήκα όλους λοιπόν
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες αθηναίε!σου εύχομαι να γυρίσεις όλο τον κόσμο όπως το επιθυμείς!
 
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αργεντινη, παταγωνια
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκανη
γεια σας και απο εμενα...ας ειναι τα ταξιδια η χαρά της ψυχης !!!!
 
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αργεντινη, παταγωνια
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκανη
Καλώς ήρθες theodora, καλά ταξίδια να έχεις!! :D
σε ευχαριστω πολυ αντωνη!!:D καλα ταξιδια και σε σενα ευχομαι και περιμενουμε τις εντυπωσεις σου απο την κουβα. ελπιζω να μην έχει αλλαξει κατι στην χωρα απο τοτε που εφυγε ο καστρο και ανελαβε ο αδελφος του και να παραμένει αυτη η μαγεια που λενε ολοι οτι εκπεμπει αυτη η χωρα !!!! αναμενουμε ...:shock:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
σε ευχαριστω πολυ αντωνη!!:D καλα ταξιδια και σε σενα ευχομαι και περιμενουμε τις εντυπωσεις σου απο την κουβα. ελπιζω να μην έχει αλλαξει κατι στην χωρα απο τοτε που εφυγε ο καστρο και ανελαβε ο αδελφος του και να παραμένει αυτη η μαγεια που λενε ολοι οτι εκπεμπει αυτη η χωρα !!!! αναμενουμε ...:shock:
Άσε να δούμε, δε θέλω να σκέφτομαι αρνητικά όσον αφορά τα ταξίδια, αλλά υπάρχει περίπτωση να... ακυρωθούν όλα!! Άυριο θα ξέρω!! Καλά και να ακυρωθεί το συγκεκριμένο απευθείας κλείνω για αλλού, αλλά ας μην το σκέφτομαι ακόμα... Νά σαι καλά πάντως!!
 

silje

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Madrid??? μάλλον..
Καλησπέρα και από μένα,
καλώς σας βρήκα. Το ταξίδι για μένα είναι όνειρο που γίνεται πραγματικότητα.
Εύχομαι να είχα κάνει περισσότερα, ελπίζω να κάνω πολλά στο άμεσο μέλλον.
Έχω ξεκινήσει να διαβάζω τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες απο ταξιδιώτες που έχουν
γράψει τις εμπειρίες τους, ελπίζω να σας διηγηθώ και εγώ στο μέλλον αρκετές.
Αν όλα πάνε καλά τις επομενες ημέρες θα κλείσω για τον Ιανουάριο το ταξίδι-όνειρο μου
στην Ιαπωνία. Ακόμα το ψάχνω.
Θα τα λέμε εδώ μέσα!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Kαλώς όρισες!Ιαπωνία;αχ πόσο σε ζηλεύω και πιστεύω πολλοί ακόμα σαν κι εμένα:haha:θα θέλαμε νάμαστε στη θέση σου!
καλή προετοιμασία!καλά ταξίδια νάχεις πάντα!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Ιαπωνία, ε? Τέλεια!!! Με το καλό να πας και να γυρίσεις να μας γράψεις ιστοριούλα!
Καλωσόρισες silje!!! :)
 

miki

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία-Ριβιέρα-Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου δεν έχω πάει ως τώρα
γειά σας!!!

μάλλον από εδώ θα έπρεπε να ξεκινήσω!!!:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom