Καλώς ήρθατε.

fisherman

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Χαίρετε!:D

Ανακάλυψα την σελίδα καθώς έψαχνα πληροφορίες για το Μόναχο, απο το οποίο γύρισα πριν περίπου 2 εβδομάδες. Το site με βοήθησε πολύ, βρήκα πολλές πληροφορίες εδώ! Δεν έχω κάνει πολλά άλλα ταξίδια, μόνο σε Νέα Υόρκη/Βοστώνη με τη σχολή και στην Βουλγαρία πριν 2,5 χρόνια.

Κατά τα άλλα, μιάς και έχω ένα ενδιαφέρον για τα ΜΜΜ :D, ελπίζω να μπορέσω να βοηθήσω όπου μπορώ!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες στην παρέα,σου εύχομαι να μπορέσεις να κάνεις περισσότερα ταξίδια στο μέλλον!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.028
Χαίρετε!:D

Ανακάλυψα την σελίδα καθώς έψαχνα πληροφορίες για το Μόναχο, απο το οποίο γύρισα πριν περίπου 2 εβδομάδες. Το site με βοήθησε πολύ, βρήκα πολλές πληροφορίες εδώ! Δεν έχω κάνει πολλά άλλα ταξίδια, μόνο σε Νέα Υόρκη/Βοστώνη με τη σχολή και στην Βουλγαρία πριν 2,5 χρόνια.

Κατά τα άλλα, μιάς και έχω ένα ενδιαφέρον για τα ΜΜΜ :D, ελπίζω να μπορέσω να βοηθήσω όπου μπορώ!

Καλωσόρισες fisherman!!! :)
Καλά ταξίδια να έχεις!
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Παιδια δεν ξερω σε ποια αλλη σελιδα ειναι για Ελλαδα αλλα αν μπορει
(Η ξερει)καποιος ας απαντησει παρακαλω.Ειδα τον καιρο στο internet για Πεμπτη στο καρπενησι(συγκεκριμενα στον Τυρμφηστο)& εδειχνε χιονι.Τι λετε,ειναι επικυνδινα απο κει;Υπαρχει αλλη διαδρομη(οχι να κανεις τον γυρω του κοσμου)απο Θηβα για Καρπενησι;
 

Kamarado

Member
Μηνύματα
38
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία σου έρχομαι......
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Καλημερα και απο εμενα, ανακαλυψα κι εγω προσφατα την σελιδα αυτη οταν εψαχνα πληροφοριες για την Αυστρια. Μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια εντος κ εκτος Ελλαδος. Τα τελευταια χρονια ξεκινησα να ταξιδευω περισσοτερο κι ελπιζω να συνεχισω με μεγαλυτερη συχνοτητα.Ελπιζω να μπορεσω κι εγω στο μελλον να βοηθησω με πληροφοριες κι φωτογραφιες (που ειναι και το χομπυ μου).
Να'στε καλα ολοι!!! :)
 

Giannis Mitsakis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γειά σας! Είμα ο Γιάννης και έπεσα στη σελίδα σας ενώ κοίταζα για εκδρομή τα Χριστούγεννα. Σκέφτομαι να πάω στην Αυστρία και εγώ! Φυσικά μου αρέσουν και εμένα πολύ τα ταξίδια και σίγουρα θα βρώ και θα δώσω πολλές χρήσιμες πληροφορίες εδώ!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Γειά σας! Είμα ο Γιάννης και έπεσα στη σελίδα σας ενώ κοίταζα για εκδρομή τα Χριστούγεννα. Σκέφτομαι να πάω στην Αυστρία και εγώ! Φυσικά μου αρέσουν και εμένα πολύ τα ταξίδια και σίγουρα θα βρώ και θα δώσω πολλές χρήσιμες πληροφορίες εδώ!
καλώς ήρθες!καλά ταξίδια!στην Αυστρία σίγουρα θα περάσεις τέλεια:clap:
 

carbonara

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
άγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
κίνα
Γεια σας! Το site ειναι καταπληκτικο. Βρίσκεις απίστευτες πληροφορίες.
 

stella med

Member
Μηνύματα
9
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Καλησπερα!εγω ανακαλυψα το site απο το καλοκαίρι ψαχνοντας πληροφορίες για το παρίσι το οποίο επιτέλους θα επισκεφτώ την πρωτοχρονιά!Το site είναι απιστευτα ενδιαφέρον κ απο μονο του σε ταξιδεύει..Βρίσκεις πολλες πληροφορίες ενω παραλληλα σε παροτρύνει να γνωρίσεις νέα μέρη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom