Καλώς ήρθατε.

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
457
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
καλως σας βρήκα!!!
Σας ανακάλυψα τυχαία καθως έψαχνα πληροφορίες για Κωνσταντινούπολη.Τα ταξίδια είναι για μένα ένας τρόπος ζωης και πολλές φορές σκοπος της. Εύχομαι να μπορέσω να μοιραστώ μαζί σας πολλές εμπειρίες...
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
:welcome2:Καλά ταξίδια!!!!
 

Gulliver

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη - Βόρεια Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι νέος σε αυτό το πολύ ενδιαφέρον site! Τα τελευταία 3 χρόνια διαπίστωσα πως τα ταξίδια είναι αυτό που αναζητώ συνέχεια στη ζωή μου...μακάρι να μπορέσω να επισκεφθώ όσα περισσότερα μέρη μπορέσω μαζί με τη signorita μου! Ελπίζω να μάθω εδώ πολλά νέα πράγματα και να έχουμε μια εποικοδομητική συνεργασία και επαφή για το αγαπημένο μας θέμα...τα ΤΑΞΙΔΙΑ!
 

a.pol

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Καλως σας βρηκα και εγω,

ψαχνωντας πληροφοριες για την Βιεννη ανακάλυψα το site σας.

Μολις χτες γυρισα και μολις βρω χρονο θα σας γραψω τις εντυπωσεις μου.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
:welcome: Gulliver και a.pol. Καλώς ήρθατε στην παρέα μας!
 

harmim

Member
Μηνύματα
56
Likes
9
Γεια σας και απο μενα.Τυχαια ανακαλυψα το παρα πολυ ενδιαφερον φορουμ σας και ως λατρης των ταξιδιων δε θα μπορουσα να μεινω απέξω.Καλως σας βρηκα λοιπον και καλα ταξιδια να εχουμε!!!
ΧΑΡΗΣ
 

sokrates pl

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι χωρίς επιστροφή...
Γειά σας και από εμένα

Μόλις ανακάλυψα το forum, και μιας και το ζώδιό μου είναι ταξιδιάρικο, αμέσως έγινα μέλος.
Ίσως να μην μπορέσω να κάνω όλα αυτά τα ταξίδια που θα μελετήσω εδώ, σημασία όμως έχει ότι θα είμαι σε θέση να τα ονειρευτώ...

Keep in touch..

Σ.
 

marakirant

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
πραγα
νεο μελος

καλησπερα!!!ειμαι νεο μελος και πολυ χαιρομαι που βρηκα το site αυτο γιατι λατρευω τα ταξιδια!!!μεσα στην επομενη βδομαδα φευγω για πραγα....θα θελατε να μου πειτε λεπτομερειες που θα επρεπε να προσεξω και μερη που δεν θα επρεπε να παραλειψω σ αυτη μου την επισκεψη.εχει παει κανεις εκδρομη με το mideast travel?εχει μεινει ικανοποιημενος?σας ευχαριστω!!!!! :D
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
καλησπερα!!!ειμαι νεο μελος και πολυ χαιρομαι που βρηκα το site αυτο γιατι λατρευω τα ταξιδια!!!μεσα στην επομενη βδομαδα φευγω για πραγα....θα θελατε να μου πειτε λεπτομερειες που θα επρεπε να προσεξω και μερη που δεν θα επρεπε να παραλειψω σ αυτη μου την επισκεψη.εχει παει κανεις εκδρομη με το mideast travel?εχει μεινει ικανοποιημενος?σας ευχαριστω!!!!! :D
Καλως ηρθες! Αν θες διαβασε τις ιστοριες που εχουν γραφτει για την Πραγα, καθως και αν πας στην αναζητηση και βαλεις τη λεξη Πραγα θα σου βγαλει μπολικο υλικο! Τωρα αν θες συγκεκριμενα να μαθεις για mideast travel, καλυτερα ανοιξε ενα τοπικ, στην αναζητηση, Ευρωπη και εκει θα σου δωθουν οι απαντησεις.
 

zak-rose

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γυρος της Ελβετιας
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Γεια σας και απο εμας!!!!!
Ειμαστε νεα μελοι αλλα παλιοι και φανατικοι αναγνωστες του site!!!!Λατρεις των ταξιδιων εντος και εκτος...Και χαιρομαστε παρα πολυ που και αλλοι εχουν την ιδια τρελα με εμας!!!ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!Οσο για το site αυτο εχει γινει απαραιτητος οδηγος πριν απο καθε μας ταξιδι!!!Οποτε ευχομαστε σε ολους καλα ταξιδια και θα τα λεμε!!!!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: zak-rose !

Καλά ταξίδια στη συνέχεια...σας περιμένουμε στη συνάντηση, για να σας γνωρίσουμε και από κοντά...:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom