Καλώς ήρθατε.

alejandra14

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα κ από εμένα κ καλώς σας βρήκα!
Ταξιδεύω αρκετό καιρό μαζί σας κ αποφάσισα να γίνω μέλος σ'αυτή την όμορφη παρέα.Άρχισα πολύ πρόσφατα να ταξιδεύω, μόλις πριν απο ενάμιση χρόνο, γιατί ήθελα να έχω τελειώσει σπουδές, να έχω τακτοποιήσει εκκρεμότητες κλπ.Από τότε λοιπόν έχω το εξής "πρόβλημα":μου έχουν γίνει έμμονη ιδέα τα ταξίδια,πριν τελειώσει το ένα σκέφτομαι το επόμενο.Ακόμα κ όταν δεν έχω λεφτά ψάχνω πληροφορίες και προσφορές...Είμαι εξαρτημενη σας λέω αλλά νομίζω πως όλοι σ'αυτό το forum αναγνωρίζουν αυτό το συναίσθημα!
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Καλώς ηλθατε παιδιά:clap::clap::clap:
Καλο καλοκαίρι:bleh:....
 

FAERYDAD

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλώς σας βρήκα! Ομολογώ ότι αφορμή για να γραφτώ ήταν ο διαγωνισμός για την Πράγα, αλλά νομίζω ότι θα συμμετέχω πιο ενεργά. Τα ταξίδια είναι το καλύτερό μου, δυστυχώς δε μπορώ να ταξιδεύω όσο συχνά και όπου θα ήθελα, λόγω οικογενειακών και επαγγελματικών υποχρεώσεων, και φυσικά λόγω οικονομικών περιορισμών...
Κάποια από τα μέρη που έχω επισκεφθεί είναι η Ιταλία, Ισπανία, Αγγλία, Γαλλία, Αυστρία, Γερμανία, Ολλανδία, Βέλγιο. Από τις πόλεις που έχω περάσει πολύ ιδιαίτερες στιγμές και τις αγαπώ είναι το Λονδίνο, η Βενετία, η Βαρκελώνη, η Βιέννη. Ιδιαίτερα αγαπώ το Μάντσεστερ όπου έχω ζήσει 5 μήνες γεμάτους ελευθερία, ανακαλύψεις, εμπειρίες...

Καλώς σας βρήκα και πάλι!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αλεξανδρα, Faerydad, Nelster καλως ηρθατε και καλα ταξιδια.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.494
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Παιδιά καλημέρα! :clap: Μπορεί να είμαι νέος στην παρέα σας, αλλά έχω διαβάσει πολλά θέματα κατά καιρούς και έχω πάρει χρήσιμες πληροφορίες!
Οπότε θεωρούσα λίγο χρέος μου να μπω κι εγώ να βοηθήσω όσο μπορώ με τις γνώσεις μου από τα ταξίδια που έχω πάει κατά καιρούς!
Να 'μαι λοιπόν!

Φέτος το πρόγραμμα λέει:
-Σαντορίνη
-Αμοργό
-Νέα Στύρα
-Ελεύθερο καμπινγκ (ελπίζω)
 

skgtraveller

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Γεία σας. Καλώς όρισα κι εγώ. Είμαι καιρό μέλος αλλά ανενεργό.. Πλέον αυτό θα αλλάξει. Πιστεύω ότι πρέπει να μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου και τι καλύτερος ορισμός για το ταξίδι από τη λέξη εμπειρία. Γι' αυτό πιστεύω ότι το travel stories αξίζει τη συμμετοχή μας.
 

altsi

Member
Μηνύματα
33
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Νυρεμβεργη
Ταξίδι-Όνειρο
ολος ο κοσμος
ΓΕΙΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΑΝ Κ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ SITE ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ.ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ Κ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ , ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ FORUM ΠΙΟ ΕΝΕΡΓΑ.ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
 

tsikarita

Member
Μηνύματα
91
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ_ΚΟΥΒΑ
καλώς ήρθατε παιδιά!!
εύχομαι πολλά και καλά ταξίδια σε όλους!!!!!!!!!!!!
 

altsi

Member
Μηνύματα
33
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Νυρεμβεργη
Ταξίδι-Όνειρο
ολος ο κοσμος
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ TSIKARITA!!!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αltsi, frenchman,skgtraveller, καλως ορισατε.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.785
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom