Καλώς ήρθατε.

marina marini

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Νεπαλ - Θιβετ
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα
Ψάχνουμε για άτομα που πρόκειται να επισκεφθούν την περίοδο χριστ - πρωτοχρ Βιετνάμ Καμπότζη Λαος, προκειμένου να ανταλλαξουμε απόψεις ! περιμένουμε λοιπόν ..
 

xenosapo

Member
Μηνύματα
6
Likes
5
Χαιρετω την ομορφη παρεα :)
Αν κ ταξιδευτης 7 χρονων, σας βρηκα τυχαια..(μεσα απο την προσφορα των 15 ευρω/δωματιο για Βιεννη, στο οποιο εκλεισα 11-15 Μαρτιου :p )
Μας ευχομαι καλα ταξιδια!!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθατε στην παρεα και καλα ταξιδια.
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Χαιρετω την ομορφη παρεα :)
Αν κ ταξιδευτης 7 χρονων, σας βρηκα τυχαια..(μεσα απο την προσφορα των 15 ευρω/δωματιο για Βιεννη, στο οποιο εκλεισα 11-15 Μαρτιου :p )
Μας ευχομαι καλα ταξιδια!!!
Kαλώς τον..ανταποδίδουμε την ευχή για καλά ταξίδια !!!!:clap::clap::clap:
 

Dedo

Banned
Μηνύματα
3
Likes
0
Σας χαιρετώ κι εγώ για πρώτη φορά. Λέγομαι Δημοσθένης και έχω πάθος με τα ταξίδια και την περιήγηση. ταξιδεύω απο 12 ετών και σκοπεύω να συνεχίσω για πάντα. όνειρό μου να καταφέρω να ζήσω σε άλλη ήπειρο κάποια χρόνια όταν δε θα δουλεύω πιά. το φόρουμ το διαβάζω πολύ καιρό και το βρίσκω καταπληκτικό
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
καλως ηρθες.ευχομαι να κανεις πολλα-πολλα ταξιδια και να ζησεις οπως ονειρευεσαι.καλες γιορτες σου ευχομαι.:clap:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.000
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σας χαιρετώ κι εγώ για πρώτη φορά. Λέγομαι Δημοσθένης και έχω πάθος με τα ταξίδια και την περιήγηση. ταξιδεύω απο 12 ετών και σκοπεύω να συνεχίσω για πάντα. όνειρό μου να καταφέρω να ζήσω σε άλλη ήπειρο κάποια χρόνια όταν δε θα δουλεύω πιά. το φόρουμ το διαβάζω πολύ καιρό και το βρίσκω καταπληκτικό
Εντυπωσιακός χάρτης. Περιμένουμε να διαβάσουμε καμιά διήγηση.... (Και μια παρατήρηση: Οι περισσότεροι από εμάς δεν έχουμε δηλώσει δημόσια τι επάγγελμα κάνουμε, για αποφυγή προστριβών, αλλά και για να μην τύχει να εκθέσουμε τον εργοδότη μας. Είδες τι έγινε στο άλλο θέμα...)
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Δημοσθένη καλώς όρισες..!!!:p
Εν αναμονή των ταξιδιωτικών σου ιστοριών λοιπόν...:clap:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Γεια σου Δημοσθενη. Καλα ταξιδια να χουμε.
 

Θωμάς Μ

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Το καλύτερο
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Καλησπέρα σε όλους

Διαβάζω πολύ καιρό το forum και το βρίσκω εξαιρετικό. Μοιράζομαστε το ίδιο πάθος για ταξίδια και ανακάλυψη. Προσωπικά ξεκίνησα να ταξιδεύω πριν από 2-3 χρόνια μόνο. Ο κόσμος είναι σίγουρα μεγάλος (δεν πιστεύω την άποψη που λεεί πως ο κόσμος είναι μικρός) οπότε ελπίζω να μπορώ πάντα να ταξιδεύω και να βλέπω πράγματα. Το ίδιο εύχομαι σε όλους σας.

Να είστε καλά
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες Θωμα και καλη συνεχεια στα ταξιδια σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom