Καλώς ήρθατε.

taxidiarhs

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Καλή χρονιά, σου εύχομαι και εγώ, με πολλά ταξίδια!!!
Κάποιες περισσότερες λεπτομέρειες για το ποδήλατο, τέτοιες εποχές, θα με ενδιέφεραν και μένα... :xmas_rolleyes:
καλησπέρα και πάλι ,λοιπόν φίλε μου το 2004 πραγματοποιήσαμε το πιό μεγάλο μας ταξίδι που ήταν στην Αυστρία!! με κύριο στόχο τη διάσχιση των αυστριακών Άλπεων όπου και εστέφθη με επιτυχία .Ήταν γενικά μια τρομερή εμπειρία που είχαμε την τύχη να βιώσουμε . Το ταξίδι ξεκίνησε με πλοίο απο Πάτρα και προορισμό τη Βενετία ,από εκεί οδικός έως το Σάλζμπουργκ και τον εθνικό δρυμό χόχε τάουερν .Η επιστροφή έγινε απο τις Ιταλικές Άλπεις (δολομίτες).κάτι μοναδικό , το ταξίδι έγινε Σεπτέμβριο με πάρα πολύ καλό καιρό και διήρκεσε 17 ημέρες ..Τα μεγάλα ταξίδια με ποδήλατο απαιτούν πολύ καλή φυσική κατάσταση ,αρκετά ψυχικά αποθέματα ,και ολιγομελή παρέα για πολλούς λόγους. Εάν έχεις κάποια απορία ευχαρίστος να βοηθήσω.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
καλησπέρα και πάλι ,λοιπόν φίλε μου το 2004 πραγματοποιήσαμε το πιό μεγάλο μας ταξίδι που ήταν στην Αυστρία!! με κύριο στόχο τη διάσχιση των αυστριακών Άλπεων όπου και εστέφθη με επιτυχία .Ήταν γενικά μια τρομερή εμπειρία που είχαμε την τύχη να βιώσουμε . Το ταξίδι ξεκίνησε με πλοίο απο Πάτρα και προορισμό τη Βενετία ,από εκεί οδικός έως το Σάλζμπουργκ και τον εθνικό δρυμό χόχε τάουερν .Η επιστροφή έγινε απο τις Ιταλικές Άλπεις (δολομίτες).κάτι μοναδικό , το ταξίδι έγινε Σεπτέμβριο με πάρα πολύ καλό καιρό και διήρκεσε 17 ημέρες ..Τα μεγάλα ταξίδια με ποδήλατο απαιτούν πολύ καλή φυσική κατάσταση ,αρκετά ψυχικά αποθέματα ,και ολιγομελή παρέα για πολλούς λόγους. Εάν έχεις κάποια απορία ευχαρίστος να βοηθήσω.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!
Η φυσική μου κατάσταση και η ηλικία μου δεν μου επιτρέπουν, ποια τέτοια ταξίδια με ποδήλατο, αλλά θα με ενδιέφερε,σαν ποδηλάτη, φαντάζομαι και άλλους, μια τέτοια ιστορία!
Περιμένουμε λοιπόν!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!
Η φυσική μου κατάσταση και η ηλικία μου δεν μου επιτρέπουν, ποια τέτοια ταξίδια με ποδήλατο, αλλά θα με ενδιέφερε,σαν ποδηλάτη, φαντάζομαι και άλλους, μια τέτοια ιστορία!
Περιμένουμε λοιπόν!
Και μένα θα με ενδιέφερε πολύ να διαβάσω μια ιστορία για ποδηλατικό ταξίδι! Άντε, περιμένουμε και ευχαριστούμε εκ των προτέρων :xmas_cheesygrin:
 

night prowler

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
σοφια
Ταξίδι-Όνειρο
the seven seas
γεια σας και από μένα,
καλή χρονιά και ταξιδιάρικο 2012

νίκος
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλώς ήρθες Νίκο, και καλή χρονιά !
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Νικο καλως ηρθες στην παρεα.
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Καλή χρονιά και σε σένα ThailanderC και καλά ταξίδια !!!
 

johni41

Member
Μηνύματα
47
Likes
2
καλη χρονια και χρονια πολλα σε ολους!!!
με λενε γιαννη και ειμαι απο σαντορινη αλλα μενω εδω και μερικα χρονια στον πειραια.
δεν νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που δεν του αρεσει να ταξιδευει.ειτε σε καινουρια ειτε σε μερη που εχει ξαναπαει.
με τις πληροφοριες,τις ιστοριες και τις εμπειριες των φιλων απο το φορουμ ελπιζω να επισκευθω αρκετα μερη στα χρονια που ερχονται και να ειμαι καταλληλα ενημερωμενος πριν πατησω εκει :xmas_cool:
καλως σας βρηκα λοιπον!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom