Καλώς ήρθατε.

Θωμάς Μ

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Το καλύτερο
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Καλώς όρισες

Καλησπέρα και καλά να περάσεις στην Ανδαλουσία !

Μόνη σου εννοείς χωρίς group ή χωρίς παρέα?
Το δεύτερο έχει τις δυσκολίες του αλλά είναι και πολύ ενδιαφέρον !

:)
 

Olguita

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσια
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Περου
Σε ευχαριστω για τις ευχες! Μονη μου εννοω χωρις γκρουπ και μαλλον χωρις παρεα τουλαχιστον για το μισο του ταξιδιου
...πρωτη φορα που θα το δοκιμασω...για να δουμε!!!!:)
 

Thvagd

Member
Μηνύματα
32
Likes
9
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς,Ισλανδία,Ιαπωνία
Καλησπέρα και από εμένα! Έπισκέπτομαι καιρό την ιστοσελίδα, αλλά μόλις τώρα αποφάσισα να γίνω μέλος της. Ετοιμάζομαι και εγώ για road trip στα Δυτικά Βαλκάνια τέλη του μήνα. Πώς μπορώ να στείλω μήνυμα (όχι προσωπικό) όσον αφορά κάποιες απορίες σχετικά με το ταξίδι μου;
 

Θωμάς Μ

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Το καλύτερο
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Καλώς όρισες Thvagd .

Νομίζω πως και από εδώ, κάποιο από τα παλιά μέλη θα σε καθοδηγήσει . Ίσως πάντως να μπορείς να ανοίξεις και σχετικό topic.

Olguita ένα θα πω : Ταξίδι όνειρο η Ανδαλουσία , το σκεφτόμουν κι εγώ για καλοκαίρι, βέβαια επειδή δεν έχω πάει ποτέ στην Ισπανία θα το συνδύαζα και με Βαρκελώνη (αν και αρκετά μεγάλη η απόσταση απ'όσο ξέρω).
Pictures of Andalucia. Southern spain. Photos from Andalucia Ωραίες φωτογραφίες .
 

Olguita

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσια
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Περου
Αυτο πιστευω κι εγω Θωμα Μ.! Και αν και με προβληματιζει λιγο το θεμα της ζεστης μαλλον δεν θα το αφησω να μου αλλαξει τα σχεδια!!!! Η Βαρκελωνη ειναι πολυ ενδιαφερουσα πολη, εχω παει 3 φορες αλλα για δουλεια και δε την γυρισα οπως θα θελα...αξιζει ομως τον κοπο...αν και οι Καταλανοι ειναι λιγο....περιεργοι θα το πω κομψα...
 

Θωμάς Μ

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Το καλύτερο
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Σωστά, μάλλον παίζουν 40άρια τον Αύγουστο , αλλά εντάξει, έχεις τόσους άλλους λόγους να πας που νομίζω πως αυτό είναι λεπτομέρεια !

[QUOTEIT]αν και οι Καταλανοι ειναι λιγο....περιεργοι θα το πω κομψα...[/QUOTEIT]
Δεν έχω άποψη είναι η αλήθεια . Γιατί?
 

Olguita

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσια
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Περου
Ειναι λιγο αποτομοι και ειρωνες νομιζω...ισως να φταιει και το γεγονος οτι δεν μιλανε σχεδον καθολου αγγλικα και οταν ειχα παει δεν ηξερα ισπανικα και ηταν λιγο δυσκολη η επικοινωνία. Κραταω μια επιφυλαξη παντως γιατι πηγα για δουλεια..ισως οταν πηγαινεις διακοπες να εχεις κι αλλη διαθεση και να σου φαινονται ολα πιο ομορφα...
 

Θωμάς Μ

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Το καλύτερο
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Συμφωνώ, όταν έχουμε χαλαρή διάθεση αλλάζουν και τα κριτήρια μας.
;)
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Παιδιά καλώς ήλθατε στο Φόρουμ! :clap:
Αν θέλετε να συζήτησετε όμως, μπορείτε να πάτε στο Σόσιαλ :)
 

Olguita

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσια
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Περου
Δεν νομιζω οτι βγηκαμε εκτος θεματος....εξάλλου τα φορουμ για συζητηση δεν ειναι?
 

Θωμάς Μ

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Το καλύτερο
Ταξίδι-Όνειρο
Δυτική Αφρική
Όντως δε βγήκαμε εκτός θέματος. Ίσα ίσα που νομίζω πως ο σκοπός του συγκεκριμένου θέματος ("Καλώς ήρθατε") είναι και αυτός, να γνωρίζονται τα νέα μέλη....

Όταν λες όμως στο Σόσιαλ , τι εννοείς ? Προσωπικά δεν μπαίνω αρκετό καιρό και δεν ξέρω τα κατατόπια :roll:
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Όταν λες όμως στο Σόσιαλ , τι εννοείς ? Προσωπικά δεν μπαίνω αρκετό καιρό και δεν ξέρω τα κατατόπια :roll:
http://www.travelstories.gr/social-forum/

"Συζητήστε για μουσική, κινηματογράφο, αθλητικά, την καθημερινότητά σας, οτιδήποτε σας ενδιαφέρει και δεν εμπίπτει στη θεματολογία του TravelStories. Ορατό μόνο στα μέλη."
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.477
Μέλη
38.950
Νεότερο μέλος
vaggelis55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom