Καλώς ήρθατε.

elsaxatzi

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κο Σαμούι
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Καλησπέρα σε όλους, είμαι η Ελισάβετ, παρακολουθώ πολύ καιρό την ιστοσελίδα, φέτος αποφάσισα να γίνω μέλος. Εύχομαι σε όλους όμορφα και ασφαλή ταξίδια!
Επειδή δεν μου ανοίγει ο σύνδεσμος με τις οδηγίες θα ήθελα όποιος γνωρίζει να μου πει που μπορώ να κάνω μια ερώτηση σε σχέση με έναν προορισμό που έχω στο μυαλό μου.
Ευχαριστώ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου και καλώς ήρθες. Πήγαινε στη λίστα του φόρουμ εδώ:

http://www.travelstories.gr/community/forums/

Και επέλεξε την ενότητα που αφορά ο προορισμός σου. Εκεί θα δεις σίγουρα πολλά θέματα για τον ίδιο προορισμό, αν δεν υπάρχει η πληροφορία που θέλεις μπορείς να ανοίξεις ένα νέο θέμα.
 

jtod

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Καλημέρα σε όλους.
Παρακολουθώ και εγώ, εδώ και καιρό το site, και ήρθε η ώρα να γίνω κανονικό μέλος :)
Εύχομαι καλά ταξίδια σε όλους μας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.717
Likes
14.805
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και καλά ταξίδια και σε σένα.
 
Μηνύματα
10
Likes
42
Καλημερα και απο μενα!Διαβαζω καιρο τις ιστοριες και εχω εμπνευστει απο ορισμενες.Ετσι ειπα να κανω και εγω μια εγγραφη και να γραψω και μερικες δικες μου!

Υ.Γ.Ζηλευω τα πουλια (εξου και Χελιδων:)),που εχουνε φτερα και αλλαζουνε πατριδες καθε τοσο...και πολλα και καλα χιλιομετρα να'χουμε!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.717
Likes
14.805
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες Χελιδων.
 
Μηνύματα
10
Likes
42
Εχω επισκεφτει αρκετες τελευταια αλλα το θεμα που συντομα θα ανοιξω και θελω να μοιραστω μαζι σας ειναι αφιερωμενο στο transfagarasan και στην Τρανσυλβανια.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.454
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom