Καλώς ήρθατε.

Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ταύλανδη- Σύδνεϋ
Ταξίδι-Όνειρο
Ζάμπια
Γεια σας παιδια και απο εμενα..!!! Η εγγραφη μου ειναι καινουργιο αλλα απο τοτε που αρχισα τα ταξιδακια μου σας παρακολουθω μανιωδως και συνεχω.ς.!! Ειστε τρομερη βοηθεια..!!! Ελπιζω να τα λέμε σύντομα..!!
 

_Dimitris_

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Γεια σας.
Είναι το πρώτο μου μήνυμα και ελπίζω να ακολουθήσουν πολλά. :)
Σκοπεύω να ταξιδέψω πολύ στο εξής.
 
Μηνύματα
2
Likes
1
Γεια και χαρά από την Κρήτη
Είμαστε ένα ζευγάρι εγώ η Ελένη και ο σύντροφός μου ο Σταύρος που λατρεύουμε τα ταξίδια .Και οι δύο έχουμε ταξιδέψει στην Ελλάδα και τον κόσμο με διαφορετικούς τρόπους. Λόγω της κρίσης βέβαια τα πράγματα δυσκόλεψαν αλλά δεν χάνουμε την διάθεση μας!Έτσι φέτος που επιτέλους αλλάξαμε το σαραβαλάκι του Σταύρου με ένα υβριδικό αποφασίσαμε να κάνουμε ένα road trip με σκηνούλα προς Κροατία και Monte Negro.Eίδαμε με χαρά πως υπάρχουν πάρα πολλά camping στην χώρα με τρομερή οργάνωση αλλά σαν την αληθινή εμπειρία από πατριώτες δεν υπάρχει οπότε αν κάποιος έχει κάνε τέτοιο είδος τουρισμού στην περιοχή θα εκτιμούσαμε πολύ την βοήθεια.Φυσικά όποιος θέλει οποιαδήποτε πληροφορία για το νησί μας εδώ είμαστε να βοηθήσουμε!!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.095
Likes
23.935
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Γεια και χαρά από την Κρήτη
Είμαστε ένα ζευγάρι εγώ η Ελένη και ο σύντροφός μου ο Σταύρος που λατρεύουμε τα ταξίδια .Και οι δύο έχουμε ταξιδέψει στην Ελλάδα και τον κόσμο με διαφορετικούς τρόπους. Λόγω της κρίσης βέβαια τα πράγματα δυσκόλεψαν αλλά δεν χάνουμε την διάθεση μας!Έτσι φέτος που επιτέλους αλλάξαμε το σαραβαλάκι του Σταύρου με ένα υβριδικό αποφασίσαμε να κάνουμε ένα road trip με σκηνούλα προς Κροατία και Monte Negro.Eίδαμε με χαρά πως υπάρχουν πάρα πολλά camping στην χώρα με τρομερή οργάνωση αλλά σαν την αληθινή εμπειρία από πατριώτες δεν υπάρχει οπότε αν κάποιος έχει κάνε τέτοιο είδος τουρισμού στην περιοχή θα εκτιμούσαμε πολύ την βοήθεια.Φυσικά όποιος θέλει οποιαδήποτε πληροφορία για το νησί μας εδώ είμαστε να βοηθήσουμε!!!
Καλώς ορίσατε.
 

PATSETAS

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
kαλημερα και απο εμενα .. εχοντας χασει τους παλιους κωδικους και τα εμαιλ μου ανοιξα νεο και ελπιζω να μην τα ξαναχασω πια.. Τα δικα μου ταξιδια και προορισμοι προς το παρον ειναι Ευρωπη και ευχομαι να παω και μακρυτερα αργοτερα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom