Καλώς ήρθατε.

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλοσωριζω τα νεα μέλη ...καλα ταξιδια σε ολους
 

beHappy

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα και από μένα! Είναι λίγος καιρός που έχω ανακαλύψει το site και λέω γιατί δε γράφομαι και εγώ να πω ένα γεια; Και έτσι γράφτηκα! Φέτος αποφασίσαμε με το φίλο μου να αρχίσουμε τα ταξίδια. Οι εμπειρίες και οι εικόνες ενός ταξιδιού είναι κάτι που θα κουβαλάς πάντα.... Φυσικά το ταξίδι που οργανώναμε άλλαξε προορισμό λόγο χειρόγραφης ταυτότητας! Η αεροπορική εταιρεία μας είπε ότι με χειρόγραφη ταυτότητα θα ταλαιπωρηθούμε και αποφασίσαμε να μην το ρισκάρουμε. Δεν πειράζει όμως υγεία και δουλεία να υπάρχει και θα κάνουμε πολλά ταξίδια πιστεύω.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
kαλημερα και απο εμενα .. εχοντας χασει τους παλιους κωδικους και τα εμαιλ μου ανοιξα νεο και ελπιζω να μην τα ξαναχασω πια.. Τα δικα μου ταξιδια και προορισμοι προς το παρον ειναι Ευρωπη και ευχομαι να παω και μακρυτερα αργοτερα...
Καλώς (ξανα)ήρθες φίλε!!!! :welcome2:
 

Free_Diesel

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λευκάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Είχα γραφτεί το 2009 όταν ξεκινούσα το πρώτο μεγάλο μας roadtrip από Ελλάδα Μαυροβούνιο! Επέστρεψα 7 χρόνια μετά και ελπίζω να γράψω για παλιές αλλά και επερχόμενες ταξιδιωτικές ιστορίες! Ερώτηση: πήγα να ξεκινήσω μία ιστορία, αλλά δεν με αφήνει να γράψω. Γιατί?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.456
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Είχα γραφτεί το 2009 όταν ξεκινούσα το πρώτο μεγάλο μας roadtrip από Ελλάδα Μαυροβούνιο! Επέστρεψα 7 χρόνια μετά και ελπίζω να γράψω για παλιές αλλά και επερχόμενες ταξιδιωτικές ιστορίες! Ερώτηση: πήγα να ξεκινήσω μία ιστορία, αλλά δεν με αφήνει να γράψω. Γιατί?
Καλώς ήρθες ξανά.
Πήγαινε στις Ταξιδιωτικές Ιστορίες σε Εξέλιξη και πάτα εκεί Νέο Θέμα. Όταν ολοκληρώσεις την ιστορία ειδοποίησε μας (τους moderators) για να την μεταφέρουμε.
 

Bananatrue

Member
Μηνύματα
15
Likes
4
Καλησπέρα και από μας!Νέοι στο forum, νέοι και στις ταξιδιωτικές εμπειρίες!Όλα ξεκίνησαν όταν επισκεφθήκαμε τα κουμπαράκια μας στην Αγγλία και γνωρίσαμε την αγγλική εξοχή..Ήταν αρκετό για να εντυπωσιαστούμε και να μας κερδίσει η χώρα!Πήγαμε 2 φορές και σίγουρα θα ξαναπάμε!Το επόμενο μας ταξίδι θα είναι Βουδαπέστη το Πάσχα!Επειδή όπως προείπα όμως είμαστε παιδιά της εξοχής πιο πολύ και λιγότερο της πόλης, εάν έχει κάποιος να μας προτείνει κάτι σε ουγγρική εξοχή, γραφικά χωριουδάκια στη μέση του πουθενά και τέτοια, οι πληροφορίες σας θα είναι πολύ πολύ ευπρόσδεκτες...!Εύχομαι σε όλους καλά ταξίδια!!
 

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Καλησπέρα και απο εμενα! Εχω ακούσει και εχω δει παρα πολλες χρήσιμες πληροφορίες σε αυτο το σαϊτ για αυτο κιόλας έκανα εγγραφή σημερα. Ελπιζω και ειμαι σίγουρος πως όσο ειμαι εδώ θα μάθω παρα πολλα.
Καλώς σας βρήκα
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.101
Likes
23.968
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα και απο εμενα! Εχω ακούσει και εχω δει παρα πολλες χρήσιμες πληροφορίες σε αυτο το σαϊτ για αυτο κιόλας έκανα εγγραφή σημερα. Ελπιζω και ειμαι σίγουρος πως όσο ειμαι εδώ θα μάθω παρα πολλα.
Καλώς σας βρήκα
Καλώς όρισες.
 
Μηνύματα
6
Likes
8
Hellooo σε όλους!! Μπράβο στο site και μπράβο σε όλους του ταξιδιώτες που παραθέτουν τις ιστορίες τους και μας κάνουν να ζηλεύουμε και να πιάνουμε και δεύτερη δουλειά για να βγαίνουν τα αεροπορικά :bleh::bleh::bleh::haha::haha:.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.118
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom