Καλώς ήρθατε.

deppi

Member
Μηνύματα
37
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
USA road trip
Φίλοι μου γειά σας και χαρά σας, Χριστός Ανέστη! :)

Μπήκα στο φόρουμ για να πάρω πληροφορίες σχετικάμε ταξίδια. Δεν έχω πάει ποτέ εξωτερικό και είστε θησαυρός πληροφοριών! :clap: Είπαμε με τον άντρα μου να αρχίσουμε να ταξιδεύουμε σιγά σιγά αλλά πρωτάρηδες γαρ, εδώ θα βοηθηθούμε και θα ανταλλάξουμε πληροφορίες. Λέμε Ρώμη για αρχή. Καλώς σας βρήκα! Καλά μας ταξίδια.
Καλως ηρθες Vee, συμφωνω με τη Ρωμη για πρωτο ταξιδι(και εγω ετσι ξεκινησα). Εμεις ειχαμε παει αρχες Σεπτεμβριου και ηταν υπεροχα. Σου προτεινω να μη χασεις χρονο και να αρχισεις το ψαξιμο!
 

Vee

Member
Μηνύματα
11
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη την Ιταλία!
Καλως ηρθες Vee, συμφωνω με τη Ρωμη για πρωτο ταξιδι(και εγω ετσι ξεκινησα). Εμεις ειχαμε παει αρχες Σεπτεμβριου και ηταν υπεροχα. Σου προτεινω να μη χασεις χρονο και να αρχισεις το ψαξιμο!
Deppi μου ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Έχω ξεκινήσει ήδη Ιταλικά, και ξεσκονίζω το φόρουμ για πληροφορίες. Ίσως το τολμήσω και πάμε και μόνοι μας, αφού βέβαια έχω πάρει τηλέφωνα απο όσους φίλους και συγγενείς μιλάνε Ιταλικά, τηλέφωνα πρεσβειών και προξενείων και τα συναφή! :D:D:D
 

deppi

Member
Μηνύματα
37
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
USA road trip
Deppi μου ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Έχω ξεκινήσει ήδη Ιταλικά, και ξεσκονίζω το φόρουμ για πληροφορίες. Ίσως το τολμήσω και πάμε και μόνοι μας, αφού βέβαια έχω πάρει τηλέφωνα απο όσους φίλους και συγγενείς μιλάνε Ιταλικά, τηλέφωνα πρεσβειών και προξενείων και τα συναφή! :D:D:D
Ειναι ευκολη πολη! Αν ειστε σωστα προετοιμασμενοι θα τα πατε μια χαρα!Συλλεξε πληροφοριες!Αεροπορικα,διαμονη,μετακινησεις(μετρο),αξιοθεατα,φαγητο,ψωνια!Καλη αρχη!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
25.889
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
IMG_20160427_190907.jpg
Γειά σε όλους. Ανακάλυψα τυχαία το forum πρίν από καιρό και θέλω να σας
ευχαριστήσω γιατί με τις ιστορίες σας με βοηθήσατε να οργανώσω σωστά τα ταξίδια που έκανα τα τελευταία δύο χρόνια.

Με τον καιρό ελπίζω να καταφέρω να σας ταξιδέψω και εγώ με όσες "εμπειρίες" εχω αποκτήσει μέχρι τώρα και ειδικά από το πρόσφατο ταξίδι μου στο καταπληκτικό Μεξικό.

Μην ξεχνάμε άλλωστε ότι όλοι εδώ μέσα υποφέρουμε από..... Ταξιδιωτική τρέλα!!!
 
Last edited:

giomago

Member
Μηνύματα
5
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσια..Ισλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Καλησπέρα και απο μένα στους απανταχού ταξιδιαριδες.αρχισα τα ταξίδια το 2009,νομιζω οτι αργησα λίγο αλλά κάλλιο αργά παρα ποτέ.έχω ταξιδέψει στην Αυστρία Τσεχίας Ουγγαρία δυστυχώς στην μιση Ιταλία μέχρι στιγμής,, στις χώρες της βαλτικης(εσθονια Λιθουανία Λετονία) πέρσι Πορτογαλία σχεδόν σε όλη και από Ασία μεριά Ταϊλάνδη και κουαλα λουμπουρ(δυστυχως εμεινα 6 διανυκτερεύσεις όπου όποιος έχει πάει νομίζω συμφωνεί ότι πάνω από 3 ειναι υπερβολή).. φέτος πήγα στην Πόλη το Φεβρουάριο και νομίζω ότι το καλοκαίρι είμαι ανάμεσα σε Ρωσία Σκωτία και Ιαπωνία ...αυτα τα λιγα ελπίζω να μην σας ζαλισα..εχω διαβάσει μερικές πολύ ωραίες και χρήσιμες ιστορίες ...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Με τον καιρό ελπίζω να καταφέρω να σας ταξιδέψω και εγώ με όσες "εμπειρίες" εχω αποκτήσει μέχρι τώρα και ειδικά από το πρόσφατο ταξίδι μου στο καταπληκτικό Μεξικό.
Bienvenida! Πές μας για το ταξίδι στο Μεξικό όσο τα έχεις φρέσκα!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
25.889
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Bienvenida! Πές μας για το ταξίδι στο Μεξικό όσο τα έχεις φρέσκα!
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και θα προσπαθήσω σύντομα να στρωθώ και να γράψω για το ταξίδι στο Μεξικό. Η ιστορία σου ήταν πολύτιμη βοήθεια για μένα στην οργάνωση και του δικού μου ταξιδιού γι' αυτό και σε ευχαριστώ ακόμα μια φορά.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η ιστορία σου ήταν πολύτιμη βοήθεια για μένα στην οργάνωση και του δικού μου ταξιδιού γι' αυτό και σε ευχαριστώ ακόμα μια φορά.
Χαίρομαι :) Άρα μάλλον πήγες στην ίδια περιοχή...παραλίες, φοίνικες, αιώρες, cenotes, τεκίλες και πυραμίδες....
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
25.889
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Χαίρομαι :) Άρα μάλλον πήγες στην ίδια περιοχή...παραλίες, φοίνικες, αιώρες, cenotes, τεκίλες και πυραμίδες....
Ναι!!!!!! Οι περιοχές που επισκέφθηκα ήταν Κανκούν,Chicken Itza,Ik kil cenote, Isla Mujeres, Playa del Carmen, Cozumel Tulum, Xcaret και όλα αυτά εμπλουτισμένα με διάφορες δραστηριότητες όπως snorkeling κ.α
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035

dinad

Member
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΑΛΙ
Kαλώς σας βρήκα!!!
εχω ξαναμπεί στην ιστοσελίδα σας κ μπορω να πω οτι εχετε κανει πολύ καλή δουλειά!! Το πάσχα επισκέφτηκα την Ρώμη κ οι οδηγίες σας μου φάνηκαν πολύ χρήσιμες!! Επόμενη εξόρμηση Ελλαδίτσα , Ρόδος! :):clap:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς μας όρισες dinad ,καλά να περνάς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom