Καλώς ήρθατε.

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.012
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Καλώς ορίσατε όλοι, κισσοειδείς και μη προσωπικότητες (να ξερες πόσα μου θυμίζεις Evacuee)! Καλά ταξίδια!
 

Evacuee

Member
Μηνύματα
35
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
ενιγουεραουτοφδεγουορλντ
Ευχαριστώ για τα καλωσορίσματα!

:)

Φανταστική δουλειά παιδιά!
 

msalli03

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγία (Όσλο-Μπέργεν)
Καλώς ήρθα και εγώ......

Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)

Γεια σε όλους.
Καιρός να γράψω κάτι κι εγώ σε εσάς γιατί για αρκετούς μήνες μόνο διαβάζω τις δικές σας ταξιδιωτικές εμπειρίες!

Καταρχίν, είμαι στη σωστή ενότητα?

Τα ταξίδια που έχω κάνει μέχρι τώρα:
Ελβετία: Γενεύη, Γκζνταν, Ιντερλάκεν, Γκρουγιέρ (χωριό ονομαστό για το τυρί του), Μέλανας Δρυμός, Καταρράκτες του Ρήνου.
Γερμανία: Φράιμπουργκ
Γαλλία: Παρίσι
Ιταλία: Ρώμη, Σαν Τζιμινιάνο, Φλωρεντία, Βενετία
Κύπρος: Λευκωσία, Λάρνακα
Σερβία: Βελιγράδι

Σε δυο μέρες θα βρίσκομαι Βερολίνο. Ελπίζω γυρίζοντας να καταφέρω να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις από το ταξίδι.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς όρισες msalli03,καλό ταξίδι,καλά να περάσεις στο Βερολίνο και όταν επιστρέψεις περιμένουμε να μας αφηγηθείς καμιά ιστοριούλα.....
 

nefelim2

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα & Γαλλικη πολυνησια
Καλημέρα είμαι κι εγώ ένα απο τα νέα μέλη. Τα ταξίδια μου αρέσουν πάρα πολύ αν και μέχρι τωρα έχω καταφέρει να επισκεφτώ μόνο κάποιες ευρωπαϊκές χώρες. Στα τέλη του Αυγούστου έχω οργανώσει ένα 10ημερο ταξίδι Χαβάη- Νέα Υόρκη. Θα μείνω 5 ημέρες στην Χονολούλου και 5 ημέρες στην Χαβάη. Το ξέρω ότι πολλοί από σας θα σκεφτούν ότι οι μέρες είναι πολύ λίγες για ένα τόσο μεγάλο ταξίδι αλλά δυστηχώς δεν γινόταν αλλιώς. Για την Νέα Υόρκη βρίσκω αρκετές πληροφορίες όχι όμως για την Χαβαή. Αν γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε θα ήθελα να με ενημερώσει. Ευχαριστώ.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.386
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Nefelim2 , οντως δεν εχουμε πληροφοριες για τη μακρινη Χαβαη , ελπιζω οταν με το καλο επιστρεψεις να εχουμε την πρωτη ταξιδιωτικη ιστορια απο τα νησια!
Μονη σου το οργανωνεις το ταξιδι?
 

Christina

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος και Ταυλάνδη
Γεία χαρά σε όλους και απο μένα! Πολύ καλή δουλειά παιδιά .....
Εύχομαι σε όλους πολλά, ονειρεμένα και αλησμόνητα ταξίδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

deadrabbit

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα-Λατινική Αμερική
Παιδιά καλησπέρα κ από εμένα. Είμαι νέος στην παρέα αλλά γενικά μου φαίνεται ωραίο το σκηνικό που έχετε φτιάξει. Γενικά λατρεύω τα ταξίδια κ πιστεύω ότι το να γνωρίσεις τον κόσμο είναι κάτι φανταστικό. Ελπίζω και εγώ να μην το χορτάσω ποτέ. Όσο για μένα, έχω επισκευτεί την Ιταλία, την Τσεχία, την Τουρκία, την Βουλγαρία, την Τυνησία, την Ολλανδία και έχω μείνει κ μια ολόκληρη χρονιά στην Αγγλία, ελέω μεταπτυχιακού. Ε ρε παίδες, όχι απλά δεν μπορώ να πω ότι έχω βαρεθεί τα ταξίδια, αλλά ότι μου έχει ανοίξει η όρεξη.
Καλά μας ταξίδια και θα τα λέμε ελπίζω συχνά εδώ!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Παιδιά καλησπέρα κ από εμένα. Είμαι νέος στην παρέα αλλά γενικά μου φαίνεται ωραίο το σκηνικό που έχετε φτιάξει. Γενικά λατρεύω τα ταξίδια κ πιστεύω ότι το να γνωρίσεις τον κόσμο είναι κάτι φανταστικό. Ελπίζω και εγώ να μην το χορτάσω ποτέ. Όσο για μένα, έχω επισκευτεί την Ιταλία, την Τσεχία, την Τουρκία, την Βουλγαρία, την Τυνησία, την Ολλανδία και έχω μείνει κ μια ολόκληρη χρονιά στην Αγγλία, ελέω μεταπτυχιακού. Ε ρε παίδες, όχι απλά δεν μπορώ να πω ότι έχω βαρεθεί τα ταξίδια, αλλά ότι μου έχει ανοίξει η όρεξη.
Καλά μας ταξίδια και θα τα λέμε ελπίζω συχνά εδώ!
καλώς όρισες!έχεις κάνει ταξιδάκια,και έχουμε και κάτι κοινό....έχω μείνει κι εγώ Αγγλία για ενάμιση περίπου χρόνο:roll:αλλά πριν......κάμποσα χρόνια......
σου εύχομαι πολλάαααααα και καλά ταξίδια μια που σου αρέσουν τόσο(και σε ποιόν δεν αρέσουν άλλωστε:haha:)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλημέρα είμαι κι εγώ ένα απο τα νέα μέλη. Τα ταξίδια μου αρέσουν πάρα πολύ αν και μέχρι τωρα έχω καταφέρει να επισκεφτώ μόνο κάποιες ευρωπαϊκές χώρες. Στα τέλη του Αυγούστου έχω οργανώσει ένα 10ημερο ταξίδι Χαβάη- Νέα Υόρκη. Θα μείνω 5 ημέρες στην Χονολούλου και 5 ημέρες στην Χαβάη. Το ξέρω ότι πολλοί από σας θα σκεφτούν ότι οι μέρες είναι πολύ λίγες για ένα τόσο μεγάλο ταξίδι αλλά δυστηχώς δεν γινόταν αλλιώς. Για την Νέα Υόρκη βρίσκω αρκετές πληροφορίες όχι όμως για την Χαβαή. Αν γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε θα ήθελα να με ενημερώσει. Ευχαριστώ.
καλώς ήρθες Νεφέλη!πώς τα πετάς έτσι παιδάκι μου:haha:Χαβάη και Χονολουλού,μπαμ μπαμ,θα πάθουμε τίποτε:haha:,φυσικά και δεν γνωρίζω τίποτε:roll:,αλλά έχει κόσμο που θα σ ενημερώσει.....φαντάζομαι...
καλά να περάσεις!!περιμένουμε εντυπώσεις,νάσαι καλά!
 

nefelim2

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα & Γαλλικη πολυνησια
καλώς ήρθες Νεφέλη!πώς τα πετάς έτσι παιδάκι μου:haha:Χαβάη και Χονολουλού,μπαμ μπαμ,θα πάθουμε τίποτε:haha:,φυσικά και δεν γνωρίζω τίποτε:roll:,αλλά έχει κόσμο που θα σ ενημερώσει.....φαντάζομαι...
καλά να περάσεις!!περιμένουμε εντυπώσεις,νάσαι καλά!
Συγνώμη έκανα ενα λάθος στο μήνυμα αλλά το έγραφα βιαστικά πριν φύγω για την δουλειά. Θα μείνω 5 μέρες Χονολούλου και 5 μέρες Νέα Υόρκη. Θα πρέπει επίσης να σας πω ότι είναι γαμήλιο ταξίδι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.222
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom