Γενικά Καλώς σας ήρθα(και ξεκινάω κατευθείαν με ερωτήσεις :D )

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Πωπωπω τόσο "μάγκας" ο Speroni? Ελπίζω να μην τραβούσε ο ίδιος το βίντεο!!!
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Δεν βρίσκω το λόγο μια παρέα φοιτητών να χρησιμοποιήσει αυτοκίνητα σε ταξίδι στο εξωτερικό,να αγχώνεται με τους δρόμους μεγάλων ταχυτήτων,με το πάρκινγκ,με τα gps και ολα αυτά!Μπορεί να περάσει τέλεια χωρίς αυτά,κάνοντας ότι θέλει με τα μέσα μεταφοράς και να κοιμάται ήσυχα και η μάνα τους στην Ελλάδα....λέω εγώ τώρα!!!!
 

KingJ

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Λοιπόν κατ'αρχάς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την ανταπόκριση σας.Να'στε καλα!!Έχω παει 2 φορές Λονδίνο μαζί με Εδιμβούργο Οξφόρδη κτλ κτλ,Βουδαπέστη,Μάλτα και Στρασβούργο :) Οπότε το Λονδίνο το αποκλείω σαν επιλόγη όπως και Ρώμη που έχουν πάει οι υπόλοιποι φίλοι μου :) Σκεφτόμουν Βερολίνο αλλά ακόμα στις συζητήσεις είμαστε.Όσον αφορά τον αυτοκινητόδρομο άσχετα άν είναι καλοί ή όχι οι δρόμοι δεν πιστέυω πως δύναμαι να οδηγήσω με τέτοιες ταχύτητες μιας και είμαι ο παλίος οδηγός της παρέας(11 μήνες με το δίπλωμα :D )
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Μην αποκλείεις το Λονδίνο. Κάθε φορά που θα πηγαίνεις και όσο μεγαλώνεις θα το βλέπεις με άλλα μάτια. Για να συμμετάσχω και εγώ στη συζήτηση, προτείνω Ιταλία. Αρχίζετε από Ρώμη και συνεχίζετε σε τοσκάνη, βορειότερα, σε λίμνες κόμο και βενετία. Νοτιότερα από ρώμη θα πρότεινα για καλοκαίρι costiera amalfitana. Προς θεού όχι όλα σε μία εκδρομή. Είπαμε. Για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολύ.
 

KingJ

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Μην αποκλείεις το Λονδίνο. Κάθε φορά που θα πηγαίνεις και όσο μεγαλώνεις θα το βλέπεις με άλλα μάτια. Για να συμμετάσχω και εγώ στη συζήτηση, προτείνω Ιταλία. Αρχίζετε από Ρώμη και συνεχίζετε σε τοσκάνη, βορειότερα, σε λίμνες κόμο και βενετία. Νοτιότερα από ρώμη θα πρότεινα για καλοκαίρι costiera amalfitana. Προς θεού όχι όλα σε μία εκδρομή. Είπαμε. Για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολύ.
Συμφωνώ απόλυτα και εγώ το λάτρεψα απλά σκέφτομαι πως όλοι οι υπόλοιποι δεν έχουν παέι οπότε μου φαίνεται βαρετό να έβλεπα τα βασικά πάλι και πάλι.Σε περίπτωση που ξαναπήγαινα θα ήταν με άτομα που και αυτοί ήθελαν να το ανακαλύψουν καλύτερα και πέρα από τα κλασσικά τουριστικά που εγώ πήγα τουλαχιστον μιας και ήταν το πρώτο μου ταξίδι έξω
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.043
Likes
1.641
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Για Νοέμβριο σας προτείνω το (μελαγχολικό) Παρίσι. Αν τα βρείτε σκούρα πετάγεστε και μια Disneyland. Η ηλικία σας το επιτρέπει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.368
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom