Καλώς σας βρήκα ¨-)

konstilia

Member
Μηνύματα
25
Likes
128
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα ¨-)
Καλησπέρα,
με λένε Κωνστήλια και μπήκα στην παρέα σας πριν από κάποια λεπτά..
Λατρεύω τα ταξίδια όπως όλοι σας, αν είχα τη δυνατότητα μόνο να ταξιδεύω θα το έκανα, αυτό είναι το όνειρο ζωής μου..
Θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό γιατί σπούδασα στο εξωτερικό-Ιταλία-και αυτή τη στιγμή σας γράφω από τα Νησιά του Σολομόντα,όπου βρίσκομαι εδώ και 1 χρόνο περίπου για δουλειά-εθελοντικά,οπότε έχω γνωρίσει τουλάχιστον 3 διαφόρετικές κουλτούρες..
Αυτά νομίζω σαν εισαγωγή ¨-)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.761
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καλώς ήρθες konstilia! Θα ήθελες να μας γράψεις μερικά πράγματα για τη ζωή στα Νησιά Σολομώντα; Νομίζω ότι θα ενδιέφερε πολύ κόσμο κάτι τέτοιο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
14.992
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς ήρθες και απο εμένα.συνφωνώ με τη Μαρία για πληροφορίες απο το μέρος που βρίσκεσε.
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Γεια σου και από μένα! Όποτε μπορέσεις γράψε μας κάτι για τα Νησιά Σολωμόντα. Προσωπικά δεν ξέρω καν που βρίσκονται :xmas_redface:. Θα κοιτάξω τώρα :xmas_wink:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες στην παρεα και περιμενουμε και εμεις οπως και οι υπολοιποι να μας πεις για το μακρινο μερος που ζεις.
 

konstilia

Member
Μηνύματα
25
Likes
128
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα ¨-)
Γεια σας ¨-)
ούτε εγώ ήξερα που βρίσκονται μέχρι που έκανα την αίτηση για δουλειά εδώ ¨-) πρώτα έστειλα το mail και μετά έψαξα στο google ¨-)
θα προσπαθήσω να σας γράψω το Σαββατοκύριακο που θα έχω λίγο περισσότερο χρόνο..
θέλετε κάτι συγκεκριμένο,όπως ταξιδιωτικές πληροφορίες,ή γενικά?
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες και με χαρα περιμενουμε να μαθουμε γι ατη εθελοντικη σου δουλεια για τα νησια και τις διαφορετικέ κουλτουρες που συναντησες...μονο μην αργεις:xmas_lol:πεθαινουμε απο ζηλεια ....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αυτες ειναι δουλειες και εμπειριες !
Καλως ηρθες !
Εννοειται οτι θελουμε τρελα να μαθουμε περισσοτερα.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Γεια σας ¨-)
ούτε εγώ ήξερα που βρίσκονται μέχρι που έκανα την αίτηση για δουλειά εδώ ¨-) πρώτα έστειλα το mail και μετά έψαξα στο google ¨-)
θα προσπαθήσω να σας γράψω το Σαββατοκύριακο που θα έχω λίγο περισσότερο χρόνο..
θέλετε κάτι συγκεκριμένο,όπως ταξιδιωτικές πληροφορίες,ή γενικά?
Καλώς ήρθες konstilia !!!
Τα θέλουμε όλα !!!
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Σε ζηλεύω κρυφά και σε θαυμάζω πρέπει να είναι φανταστική η εμπειρία.. Καλά ταξίδια λοιπόν και καλώς σε βρήκαμε..
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ω ρε τι επαθα πρωινιατικα, τωρα ειδα το ποστ σου. Υπαρχει μια ενοτητα στο σαιτ για τους Ελληνες του εξωτερικου: http://www.travelstories.gr/%F0%E5%...%F4%EF%F5-%E5%EE%F9%F4%E5%F1%E9%EA%EF%FD.html, και δω ειναι τα μπλογκς που εχουμεΈλληνες του Εξωτερικού - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια, θα σε ενδιαφερε να μεταφερθει το ποστ σου εκει και να μας αρχισεις να μας γραφεις οτι θες απο την καθημερινοτητα σου, να μας βαζεις φωτος απο εκει;

Καλως ηρθες....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.051
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom