Καλώς σας βρήκα ταξιδευτές!

Railmania

Member
Μηνύματα
16
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Όπου με βγάλουν οι ράγες.
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Παρακολουθώ καιρό το φόρουμ σας και μπορώ να πω ότι μου έχει φανεί πολύ χρήσιμο κατά καιρούς.

Λίγα λόγια για τη σχέση μου με τα ταξίδια:
Είμαι λάτρης των τραίνων και έχω αλωνίσει πολλά μέρη της Ελλάδας. Πέρυσι έκανα και το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό με Interrail, που ήταν όνειρο ζωής και αν όλα πάνε καλά θέλω να το καθιερώσω κάθε χρόνο μέχρι να γυρίσω όλη την Ευρώπη. Αυτό τον καιρό οργανώνω το φετινό μου ταξιδάκι για αυτό και σας θυμήθηκα. :D

Θα πάρω το θάρρος να ρωτήσω εάν μπορώ στο θέμα με το Πρότυπο για το Interrail να δημοσιεύσω ένα μικρό οδηγό με περισσότερες πληροφορίες (λινκ από άλλες ιστοσελίδες, εφαρμογές για κινητά κλπ) προς διευκόλυνση των μελών και επισκεπτών στην καλύτερη οργάνωση του ταξιδιού τους. Πιστεύω ότι θα φανεί χρήσιμο σε όσους δεν έχουν ταξιδέψει ποτέ με Interrail, να υπάρχουν συγκεντρωμένα όλα όσα χρειάζονται (ή πολλά από αυτά) για να είναι καλύτερα προετοιμασμένοι, επειδή και εγώ μέχρι να συγκεντρώσω όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για το ταξίδι μου, παιδεύτηκα πάρα πολύ.
Απλά θα ήθελα να ρωτήσω, εάν μπορώ να δημοσιεύσω άφοβα ή εάν υπάρχει πρόβλημα με παραβίαση κανόνων της ιστοσελίδας (π.χ. διαφήμιση) εάν δώσω λινκ με εφαρμογές για κινητά (ό,τι λινκ δώσω θα είναι για δωρεάν εφαρμογές).

Ευχαριστώ πολύ
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Καλώς όρισες....
Βλέπω πως εισαι πραγματικά railmania εεε;;;;
καλά ταξίδια σου εύχομαι!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και απο εμένα,καλά σου ταξίδια.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες και απο εμας.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Kαλως ορισες !Στειλε ενα προσωπικο μηνυμα στον administrator για να επιβεβαιωσεις αν μπορεις να ποσταρεις τα λινκς που λες .Θα ειναι σιγουρα πολυ χρησιμα.
 

Railmania

Member
Μηνύματα
16
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Όπου με βγάλουν οι ράγες.
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα :)
Και επίσης ευχαριστώ Κλεοπάτρα, θα στείλω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom