Καλώς σας βρήκα!!

SeiFEr

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Γειά σε όλους.Όπως καταλάβατε είμαι νέος στο forum , το οποίο βρήκα κατα τύχη καθώς έπψαχνα πληροφορίες για το μόλις τρίτο ταξίδι μου στο εξωτερικό με προορισμό την Ιταλία.Τα προηγούμενα μου ταξίδια ήταν στο Λονδίνο και στην Κωνσταντινούπολη και έχς πλέον σκοπό να πηγαίνω ένα με δύο ταξίδια το χρόνο ξεκινώντας με τα βασικά και κοντινά!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Καλώς ήρθες SeiFEr στην παρέα μας!!!!

Όχι 1-2, αλλά 1002 ταξίδια σου εύχομαι να κάνεις!!!

Γεροί να είμαστε και να ταξιδεύουμε όσο περισσότερο μπορούμε ;)

Αν θέλεις, μπορείς να γράφεις τις ταξιδιωτικές σου ιστορίες από Λονδίνο και Κωνσταντινούπολη και να μοιραστείς μαζί μας τις εντυπώσεις σου!

Και φυσικά καλό σου ταξίδι στην Ιταλία! :)
 

SeiFEr

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Βασικά Κωνσταντινούπολη ήμουνα αρκετά μικρός αλλά έχω αρκετές και καλές αναμνήσεις , με αποκορύφωμα την στιγμή που μπήκα στην Αγια Σοφια που ένιωσα δέος!Με το υδραγωγείο είχα μείνει έκπληκτος καθώς και με το φαγητό!ΑΑΑ και να μην ξεχάσω το πιο σημαντικό!Από τη στιγμή που φτάσαμε στο αεροδρόμειο και μέχρι την τελευταία μέρα που φύγαμε είχαμε τον ίδιο οδηγό ταξί για όλες τις μέρες...Ήρθε λοιπόν ο κυριούλης την τελευταία μέρα να μας πάρει από το ξενοδοχείο και να μας αφήσει στο αεροδρόμιο...Ε αυτό ήταν , ξέσπασε σε κλάμματα , να μας αγκλιάζει και μου έκανε τρομερή εντύπωση!

Όσο για το Λονδίνο , επισκέφτηκα έναν φίλο μου ο οποίος είχε σπίτι στο σταθμο Russel Square οπότε με βόλεπσε πάρα πολύ καθώς όσο ήταν στη σχολή του έκανα βόλτες στην Oxford street...Τυχερος με τον καιρό καθώς ήταν Νοέμβριος και είχε λιακάδα!!!!!!Πήγα και στο Highburry στο Arsenal - Παναθηναικος (αγαπημένη αγγλική και ελληνική ομάδα) έκανα tour σε όλα τα αξιοθέατα και τελευταία μέρα βγήκαμε σε ένα club όπου έκαναν διαγωνισμό κάτι Άραβες με κάτι έγχρωμους για το ποιός θα ανοίξει τις περισσότερες σαμπάνιες Crystal!!!!!!!!!!
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Παντα τετοια να σου ευχομαι φιλε μου.Ηρθες στους ειδηκους παντως αυτο να ξερεις.Καλη περιοιγηση...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλοσωρισες!!!!!!!!!!!η παρεα αυτη πραγματικα θα σε ταξιδεψει!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες seifer. :) Πότε πας Ιταλία; Σε ποιο μέρος θα ταξιδέψεις ακριβώς; Ρώμη;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom